Kredi Notum Düşük Nasıl Kredi Çekerim?, Kredi Notum 0 Nasıl Kredi Çekebilirim - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Kredi Notum Düşük Nasıl Kredi Çekerim?, Kredi Notum 0 Nasıl Kredi Çekebilirim

Kredi notum düşük nasıl kredi çekebilirim, kredi notum düşük nasıl kredi alabilirim, kredi notu düşük olanlar nasıl kredi alır merak ediyorsanız yazımızı okuyunuz.

Anasayfa > Banka Haberleri > Kredi Notum Düşük Nasıl Kredi Çekerim?, Kredi Notum 0 Nasıl Kredi Çekebilirim
26 Mayıs 2018
1.343 okunma
Kredi Notum Düşük Nasıl Kredi Çekerim?, Kredi Notum 0 Nasıl Kredi Çekebilirim

Kredi notum düşük diyenler ve nasıl kredi çekebilirim diye düşünen kişiler Fibabank, Burganbank, N Kolay Kredi gibi birtakım bankalar üzerinden kredi çekme imkanına sahip. Ancak kredi sicillerini düzeltmeleri daha doğru olacaktır. Bunun için borçların düzenli bir şekilde ödenmesi gerekiyor.

N Kolay Kredi
 

Eğer kredi notum düşük kredi alabilir miyim diye düşünüyorsanız Aktif Bank’ın internet şubesi olan N Kolay Kredi üzerinden başvuruda bulunarak kredi alabilirsiniz. N Kolay Kredi herkese 2.000 TL kredi imkanı sunar. Bunun yanı sıra en fazla 30.000 TL kredi alınabilir. En az 3 ay en fazla 48 aya kadar vade seçeneğinden yararlanarak kredi çekmeniz mümkün olacak.

 Kredi Başvuruları:  Aktif Bank N Kolay Kredi sayesinde oldukça kolay bir şekilde internet üzerinden kredi başvurusu yapılabilir.

 • N Kolay Kredi adresine tıkladıktan sonra ana sayfada karşınıza çıkacak olan kedi başvuru formunu doldurmanız gerekiyor.
 • Başvuru formunda T.C. Kimlik numarası, cep telefonu numarası ve e-posta adresi yer almaktadır. Bu bilgileri doğru bir şekilde doldurmanız oldukça önemli.
 • Daha sonra ise sizlere SMS ile doğrulama kodu yollanacaktır. SMS ile gelen doğrulama kodunu ilgili alana yazıp çekeceğiniz kredi miktarını ve vade seçeneğini belirledikten sonra başvurularınızı sonlandırabilirsiniz.
 • Banka başvurunuzu kısa bir süre içerisinde değerlendirdikten sonra size geri dönüş sağlayacaktır.
 • Olumu sonuç alan kişilere banka tarafından kurye yönlendirilir. Kurye size tarih ve saat vererek gerekli olan belgeleri getirir. İmzanızı alır.
 • Kurye şirketinin ardından istediğiniz kredi miktarını almaya hak kazanmış olacaksınız. Aynı gün kredinizi çekebilmeniz mümkündür.

 Kredi Çekimi:  Kredinizi alabilmek adına aktifbank.com.tr adresine erişim sağlayarak haftanın tüm günü ve günün her saati para transferi hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra N Kolay Kart’ına sahip olan kişiler tüm ATM’ler üzerinden nakit çekim işlemlerini oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirme hakkına sahiptir. PTT ile anlaşmalı hizmetlere sahiptir. Bu nedenle PTT şubelerinden de ek ücret ödemeden kredinizi alabilmeniz mümkün olacak.

0850 724 30 50 numaralı Aktifbank müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayabilirsiniz. Bu sayede aklınıza takılan tüm soruları müşteri hizmetlerine ileterek kredi konusunda detaylı bilgi sahibi olmanız mümkün olacaktır.

 Faiz Oranları:  Eğer Aktifbank üzerinden 10.000 TL kredi çekmek isterseniz bu durumda 12 ay vade seçeneğinden yararlanmanız durumunda ödemeniz gereken aylık tutar 996.72 TL olarak belirlenmiştir.  Faiz oranı ise %2, 39’dur. 48 aya kadar vade seçeneğinden yararlanmak isteyen kişiler ise aylık olarak 386.19 TL ödeme yapar.

Burgan Bank

Kredi notu sıfır olanlara kredi veren bankalar arasında bunun Burgan Bank’ta alır. Burgan Bank üzerinden kredi çekmek adına başvuruda bulunulması gerekiyor. Burgan.com.tr adresi üzerinden erişim sağladıktan sonra bir iki dakika içerisinde kısa başvuru formunu doldurmanız gerekecek. Bilgilerinizi doğru bir şekilde girdikten sonra kredi başvurularını oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır.

Benzer İçerik  Çiftçiye Destek Veren Bankalar Hangileridir?, Tarım Kredisi Veren Bankalar 2022-2023 Yılı Şartları Nelerdir?

 Kredi Başvurusu:  Dijital başvuru sayesinde kısa süre içinde ihtiyaç kredisi için başvurularınızı gerçekleştirmiş olacaksınız.

 • Bunun için başvuru formunda T.C. Kimlik numaranızı girmeniz yeterli olacak. Daha sonra çekmek istediğinizi kredi tutarını belirlemeniz gerekiyor.
 • Vade sayısını da girdikten sonra başvurularınızı tamamlamanız mümkündür. Hemen başvur butonuna tıklayan kişiler kredi başvurularını oldukça kolay bir şekilde tamamlar.

 Kredi Hakkında:  Burban Bank başvurularınızı değerlendirir. Size olumlu ya da olumsuz anında dönüş sağlar. Başvuruları olumlu sonuçlanmış olan kişilere kurye yönlendirilir.  Kurye sizlere belirttiği gün ve saatte gelerek gerekli olan belgeleri teslim eder ve imzanızı alır.  Kurye uğradıktan sonra kredilerinizi istediğiniz zaman çekme hakkına sahip olursunuz. Burgan Bank en fazla 40.000 TL’ye kadar kredi imkanı sunar. Ancak 40.000 TL üzerinde kredi talebinde bulunan kişiler ipotek ve kefil isteyebilir.  Burgan Bank tarafında sunulmakta olan 500.000 TL ihtiyaç kredisini kullanabilmek adına evinizi ya da iş yerinizi ipotek ettirmeniz gerekiyor.

 Faiz Oranları:   Nakit ihtiyacı olan kişiler Burgan Bank üzerinden kredi başvurusunda bulunduktan sonra kredi çekme hakkına sahip oluyor.

 • Örneğin; 20.000 TL kredi çekmek isteyen kişiler 12 ay vade seçeneğini tercih eder ise ayda 1.874.97 TL ödeme yapmalıdır. Aylık faiz oranı ise % 1, 55 olarak belirlenmiştir. Toplamda 22. 4999. 65 TL ödeme yapılır.
 • 000 TL kredi çekmek isteyen kişiler 48 ay vade seçeneğini tercih ettiklerinde ise aylık olarak 950. 40 TL ödeme yapmalıdır. Aylık faiz oranları ise %1, 55 ‘dir. Toplamda 45. 619.40 TL ödeme yapılması gerekiyor.

] Fibabank [/su_note

Kredi notu düşük olanlar ya da sicili bozuk olan kişiler Fibabank üzerinden kredi çekebilir. Az riskli kredi notuna kredi veren bankalar arasında bulunan Fibabank 36 aya kadar süren vade seçenekleri ile hizmet eder.  Bunun için kişilerin öncelşkle kredi başvurusunda bulunmaları gerekiyor. İnternet üzerinden nakit ihtiyacı olan kişiler Fibabank kredi başvurusunu oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirebilir.

 Kredi Başvurusu:  Kredi almak isteyenler Fibabank.com.tr adresine erişim sağlamalıdır.

 • Daha sonra kredi başvurusunda bulunmak adına ise hemen başvur butonuna tıklanması gerekiyor.
 • Hemen başvur butonuna tıkladıktan sonra T.C Kimlik numarası, nakit olarak çekmek istediğiniz kredi miktarı ve taksit sayısını belirttikten sonra başvurunuzu tamamlamanız mümkün olacak.
 • SMS ile de başvuruda bulunulabilir. Bunun için ise T.C. Kimlik numaranızı doğru bir şekilde yazarak 3422’ ye mesaj atmanız yeterli olacaktır.
 • Anında yapacağınız kredi başvuruları anında sonuçlanır. SMS ile başvuruda bulunan kişiler 20.000 TL kredi üzerinden değerlendirilmektedir.
 • Bu nedenle de 20.000 TL’den daha yüksek tutarda bulunan kredi taleplerinizi internet üzerinden ya da Fibabank şubeleri üzerinden gerçekleştirmeniz gerekecek.

Kredi notu düşük olan kişiler daha çok kredi notuna bakmayan bankalar arasından bir tercihte bulunur. Düşük faizler sunan bankalardan birini tercih ederek kredi çekimlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Eğer kredi notunuzu yükseltmek ve yasal takipten çıkmak istiyorsanız ödemelerinizi düzenli bir şekilde yapmanız gerekiyor.

ICBC Turkey

Kredi notunuz düşük ise ve kredi notu düşüklere kredi veren bankalar hangileri diye merak ediyorsanız ICBC Tukey üzerinden kredi çekmeniz mümkündür. Müşterilerine en az 2 aydan başlayıp 48 aya kadar uzanan vade seçenekleri ile hizmet eden ICBC Turkey kredi başvuruları oldukça kolaydır.

 Kredi Başvurusu:  Nakit ihtiyacı olanlar ve kredi notu oldukça düşük olan kişiler öncelikle başvuru formunu doldurarak şanslarını deneyebilir. Bunun için Icbc.com.tr adresine tıklamanız gerekiyor. Daha sonra ihtiyaç kredisi bölümüne erişim sağlamalısınız.

 • Hemen başvur butonuna tıklayıp T.C. Kimlik numaranızı, telefon numaranızı ve e-posta adresini yazarak başvuruda bulunabilirsiniz.
 • Ayrıca çekmek istediğiniz kredi miktarını da belirtmeniz gerekiyor. Daha sonra vade sayısını da doldurarak başvurunuzu tamamlamanız mümkün olacak. Çalışma ve gelir bilgileri de ICBC Turkey tarafından istenilen bilgiler arasında yer alır.

Kredi sicili bozuk olana kredi veren bankalar sayesinde nakit ihtiyaçlarınızı karşılamanız mümkün olacak.  ICBC Tukey de bunlardan biri olup kısa bir süre içerisinde size geri dönüş sağlayacaktır.

 Faiz Oranları:  Örneğin banka üzerinden 25.000 TL kredi çekmek isteyenler 24 ay vade seçeneğinden yararlandığında aylık olarak 1. 324. 17 TL aylık ödeme yapmalıdır. Tahmini kesilecek olan masraf 132 TL’dir. Faiz oranı ise aylık olarak %1, 68 olarak belirlenmiştir.

 • Eğer 10.000 TL kredi çekecekseniz 12 ay vade seçeneğini tercih ettiğinizde aylık olarak yapmanız gereken ödeme 948.62 TL’ dir. Alınacak olan tahmini masraf 53 TL oluğ faiz oranı %1, 71’dir.
 • 000 TL kredi çekecek olan kişiler 48 aya kadar vade seçeneğinden yararlanarak ayda 478. 74 TL ödeme yapar. Faiz oranı %1, 58 olup alınacak olan tahmini masraf ücreti ise 79 TL’dir.

Ziraat Bankası

Ziraat Bankası üzerinden kredi çekmek isteyen kişilerin 6 ay boyunca sigortalarının düzenli bir şekilde yatırılması gerekiyor. Sigortalarını düzensiz bir şekilde yatıran kişilerin başvuruları olumsuz sonuçlanabilir. Ziraat Bankası üzerinden kredi çekebilmeniz adına öncelikle başvuruda bulunmanız gerekir.

 Kredi Başvurusu:  Ziraatbankası.com adresi üzerinden erişim sağladıktan sonra başvurularınızı tamamlamanız mümkün olacak. T.C. Kimlik numarası, E-posta adresi ve cep telefonu numarasının yanı sıra çekmek istediğiniz kredi miktarını, vade sayısını da doldurduktan sonra kredi başvurularınız tamamlanmış olacaktır.

 • SMS ile başvuruda bulunmak ise oldukça basit. 4747’ ye TUKETİCİ yazıp boşluk bıraktıktan sonra T.C. Kimlik numaranızı, kredi tutarını ve vade sayısını belirttikten sonra aylık net gelirinizi de yazarak göndermelisiniz.
 • Bilgileri doğru bir şekilde yazdığınızdan emin olmanız gerekiyor. Operatörünüz 1 sms ücreti kesecektir.

 Faiz Oranı:  20.000 TL kredi çekmek isteyenler 48 aya kadar vade seçeneğinden yararlanarak ayık olarak 615 TL ödeme yapar. Faiz oranı ise %1, 43 olarak belirlenmiştir.

Kredi Notu Nasıl Yükselir?

Kredi notuna bakmayan bankalar üzerinden kredi çekilmesi elbette ki mümkündür. Ancak kredi notunuzu yükseltmeniz halinde alternatifleriniz daha çok artacaktır. Bu sayede uygun faizler sunan birçok bankadan yararlanmanız da mümkün olacak. Kredi notunuzu yükseltmeniz adına;

 • Öncelikle kredi kartı borcu olan kişilerin vakit kaybetmeden borçlarını tek seferde ödemeleri halinde kredi notları yükselir.
 • Borçlarınızı ödemede zorluk çekiyorsanız ödemelerinizi bütçenize göre yapılandırabilir bu sayede de kredi borçlarından kurtulabilirsiniz.
 • İpotek vererek kullanacağınız kredi tutarını yukarına çekmeniz halinde de kredi notunuz yükselecektir.
 • Ödemelerinizi mümkünse bir gün bile geciktirmeden düzenli bir şekilde yapmanız gerekiyor. Bunun için bankanız ile iletişime geçerek gelirinize uygun bir tarihte ödeme planı oluşturmalısınız.
 • Eğer geçmişte kullandığınız bir kredi kartınız için takibiniz var ise düşük limitlere sahip olsa dahi bir kredi kartı edinmelisiniz.
 • Bu kredi kartı üzerinden ödemelerinizi düzenli yapmanız durumunda kredi notunuz yükselecektir.

Kredi notunun yükselmesi için en hızlı yöntem var olan kredi ödemelerinin düzenli bir şekilde yapılmasıdır. Bunun için aktif bir şekilde kredi kartı kullanarak burada yer alan ödemelerinizi geciktirmeden yapmanız gerekiyor.

 Tek Bir Kartta Tüm Borçlarını Birleştir:  Birden fazla kredi borcu olan kişiler borçlarını tek bir karta birleştirebilir. Bu sayede tüm ödemelerinizi tek bir kart üzerinden aynı tarihte yapabilirsiniz. Diğer türlü ödeme tarihlerini takip etmekte zorluk yaşayabilirsiniz. Ayrıca ödemelerinizin vadesini uzatarak aylık ödemelerinizi de düşük limitlerde gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır. İpotek verebileceğiniz bir gayrimenkule sahipseniz kredi limitinizi sahip olunan gayrimenkul değerini % 90’ ına çıkarmanız mümkün olacaktır.

Bankalar kredi takibine düştü ise yapılandırma işlemleri adına vadenizi uzatmaya özen göstermelisiniz. En kolay kredi veren bankalar arasında Aktif Bank ( Kolay Kredi), CEPTETEB, Enpara ve ING Bank E- Kredi vb. bankalar bulunur. Bu bankalar üzerinden kredi notu düşük olan kişiler nakit ihtiyaçlarını giderebilir.


En Çok Okunanlar