İnşaatı Bitirmek İçin Kredi Veren Bankalar, İnşaat yapma kredisi veren bankalar ve tamamlama desteği -

İnşaatı Bitirmek İçin Kredi Veren Bankalar, İnşaat yapma kredisi veren bankalar ve tamamlama desteği

Anasayfa > Banka Haberleri > İnşaatı Bitirmek İçin Kredi Veren Bankalar, İnşaat yapma kredisi veren bankalar ve tamamlama desteği
05 Kasım 2018
894 okunma
İnşaatı Bitirmek İçin Kredi Veren Bankalar, İnşaat yapma kredisi veren bankalar ve tamamlama desteği

İnşaatı tamamlamak için kredi veren bankalar mevcuttur. Birçok alanda birbirleri ile yarışa girmiş olan bankalar bu alanda da birbirleriyle büyük bir yarışın içerisindedir.  Ev yapmak için kredi veren bankalar arasında Ziraat bankası, Vakıf bank, Halk bankası ve Türkiye İş bankası var.  Bu bankaların verdikleri krediler ve kredi koşulları birbirlerinden farklı özellikler taşımaktadır. Ancak hepsi inşaat yapmak için kredi vermektedir. Bankaların verdikleri İnşaat kredisinin özellikleri bankadan bankaya göre değişiklik göstermektedir.

Vakıfbank İnşaat Tamamlama Kredisi

Vakıfbank inşaat tamamlamak için müşterilerine kredi veren bankalardan bir tanesidir. Vakıfbank müşterilerine hızlı kredi imkanı sunarak müşterilerinin uzun zamandır hayalini süsleyen evlere kavuşmasına olanak sağlamaktadır.  Vakıfbank’ın sunduğu kredi imkanından yararlanan Vakıfbank müşterileri inşaatları devam ettiği süre boyunca kredilerin yalnızca aylık faiz oranlarını ödeyeceklerdir. İnşaatın belediye sınırları içerisinde bulunması ve inşaat seviyesinin %20 ile %80 arasında bulunması kredi alımı için oldukça önemli iki maddedir. Vakıfbank müşterilerine inşaat yapmak için kredi vermektedir.

İnşaat Kredisi Nasıl Alınır

İnşaatı devam etmekte olan ancak sermayenin yetersizliği nedeniyle tamamlanamayan inşaatlar için bazı bankaların inşaat tamamlama paketleri vardır. Bu paketler sayesinde yarım kalan inşaatlarınız için bankadan kredi çekebilirsiniz. Bankaların yarım kalan inşaatlar için sunduğu paketler sayesinde inşaat işlerinin tamamlanması için gerekli olan kredi bankalardan tahsil edilebiliyor. Nacak alınan kredinin miktarı ve ödeme şekilleri bankadan bankaya göre farklılık gösterebiliyor.  Yukarıda da belirttiğimiz Vakıfbank inşaat kredisi veren bankaların arasındadır. Ancak tek inşaat kredisi veren banka Vakıfbank değildir.  Vakıfbank dışında inşaat kredisi imkanı sunan bankalar arasında Ziraat bankası, halk bank ve iş bankası da vardır. İnşaat kredisi alabilmek için öncelikle belirli bir kaynağınızın bulunması gerekir. belirli bir kaynak göstermeyen kimse inşaat kredisi alamaz.

Benzer İçerik  Hızlı Kredi Kartı Veren Bankalar, Hemen Kredi Kartı Veren Bankalar

Inşaat Tamamlama Kredisi Veren Bankalar 2018

Ziraat bank, Vakıfbank, iş bankası ve halk bank inşaat kredisi veren bankalardandır. Bu bankaların kredi çekme ve kredi ödeme biçimleri birbirlerinden farklılık göstermektedir. Bankalar arasındaki rekabet son dönemlerde iyice arttığı için artık neredeyse bütün bankaların birbirlerinden avantajlı fiyatlarla müşterilerinin karşısına çıktığını görebiliriz. İnşaat kredisi veren bankalarda aynı şekilde bu kredilerini ayrı ayrı sınıflandırarak müşterilerinin en avantajlı fırsatlardan yararlanmasını istiyorlar. İşte tam da bu yüzden bankaların müşterilerine uygun ödeme seçenekleri ile inşaat tamamlama kredileri verdiğini görüyoruz.  Kredi hesaplama yaparak bankalardan almayı düşündüğünüz kredileri ve banka faizlerini değerlendirip ona göre hangi bankayı tercih edeceğinize karar verebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;

VakıfBank EFT Saatleri 2021 | Vakıfbank Eft Limitleri Saatleri

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri, Numarası, Direk Bağlanma 2020

Şekerbank Avans Hesap, Kredi Kartı Taksitli Nakit Avans Hesaplama

TEB OGS ( Otomatik Geçiş Sistemi), Online OGS Bakiye ve Ceza İşlemleri

TEB Vadeli Euro Hesabı Faiz Oranları, Vadeli Mevduat Hesabı Faiz Oranları Hesaplama | CEPTETEB