Kolay Kredi Veren Bankalar, En Kolay Kredi Veren Bankalar 2022 - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Kolay Kredi Veren Bankalar, En Kolay Kredi Veren Bankalar 2022

Kolay kredi veren yerler, kolay kredi sağlayan kurumlar, kolayca kredi veren finans şirketleri neler hemen tıkla!

Anasayfa > Banka Haberleri > Kolay Kredi Veren Bankalar, En Kolay Kredi Veren Bankalar 2022
26 Mayıs 2018
1.346 okunma
Kolay Kredi Veren Bankalar, En Kolay Kredi Veren Bankalar 2022

Kredi notu düşük olanlar kolay kredi çekebilecekleri kredi veren bankalar aracılığı ile nakit ihtiyaçlarının büyük bir kısmını karşılayabilirler. Kredi çekebilmek adına yapılması gereken öncelikle başvuruda bulunmak. Bunun için sicili bozuk olanlara kredi veren bankaları araştırmak gerekiyor. En düşük faiz sunan bankaya başvuruda bulunmanız daha doğru olacaktır. Ancak kredi notunuzu yükseltmeniz halinde alternatifleriniz çoğalır.

Bankaların Kara Listesinden Nasıl Çıkılır?

Daha önce bireysel kredi çeken ya da kredi kartı kullanan herkesin sicili tutulur. Kredi Kayıt Bürosu ve Türkiye Bankalar Birliği Risk Merkezi tarafından kredi sicil bilgileri kayıt altına alınmakta. Kefil olunan krediler, ödenmemiş kredi taksitleri, kredi mevduat hesapları ve kredi kartının ödenmemiş olması gibi durumlarda risk altına girilir.  Halk arasında kara liste diye adlandırılır.

 Kimler Kara Listeye Alınır:   Kefil olunan kredi ödemelerini, kredi kartı ödemelerini ve kredi mevduat hesabından kullanılan kredileri 90 gün ödenmemesi, gecikmesi durumunda kara listeye alınırsınız.  444 99 69 TBB Risk Merkezi’ni arayarak kara listede olup olmadığınızı öğrenmeniz mümkün. Kara listedekilere kredi veren bankalar üzerinden kredi çekilmesi mümkün olsa da bu bankalarda sizden iş yerinizi ya da evinizi ipotek ettirmenizi ya da kredi için kefil göstermenizi talep edebilir. Bu nedenle kara listeden çıkmaya çalışıp kredi notunuzu yükseltmeniz daha doğru bir hamle olacaktır.

 Kara Listeden Nasıl Çıkılır:  Borçlarınızı düzenli bir şekilde ödemeniz halinde 5 sene içinde kredi siciliniz temizlenir. Kredi notunuzu yükseltmek adına birtakım yollara başvurmanız mümkün.

 • Kredi kartlarınızdaki tüm borçları en aza indirmeye gayret gösterin. Bu süre zarfında ise sadece asgari tutarı değil dönem borçlarını ödemelisiniz.
 • Kredi ödeme tarihlerini geciktirmeyin. Her zaman için gününde ödemeniz bankaların size pozitif olarak bakmasını sağlar.
 • Limitlerinizi kendi ihtiyaçlarınıza göre ayarlamalısınız. Kredi limitlerinin yüksek olması notunuzu olumsuz etkiler.
 • Findexs üzerinden risk raporunu takip etmelisiniz. Bu sayede tüm finansal işlemlerinizi kontrol altına almış olursunuz.
 • Kredi kullanım yoğunluğuna dikkat etmeniz gerekiyor. Kredi kullanım yoğunluğunun kredi notunuzu yüzde 10 oranında etkilediği açıklandı.
 • Hiç kredi kullanmayan ve az kredi kullanan kişilere göre düzenli bir şekilde ödeme yapanların kredi notları daha yüksektir.
 • Kapanmamış bir borcunuz olup olmadığını araştırın.

Bunları denemeniz halinde kredi notunuz büyük oranda etkilenecektir. Kara listedeyim nasıl kredi alırım diye düşünenler N Kolay Kredi, Burgan Bank ya da Fibabank vb. bankalarda şanslarını deneyebilir.

N Kolay Kredi

Aktif Bank’ın internet bankacılık şubesi olan N Kolay Kredi herkese en az 2.000 TL kredi imkanı sunar. N olay Kredi üzerinden en fazla 30.000 TL’ye kadar kredi çekilebiliyor. Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar arasında yer alan N Kolay Kredi sayesinde oldukça kolay bir şekilde kredi çekilmesi mümkündür.

Benzer İçerik  Evin Üzerine Kredi Çekmek Ev İpotekli Kredi 2022 - 2023 | Evimi İpotek Edip Kredi Almak İstiyorum

 Kredi Başvurusu:  Öncelikle Aktif Bank müşterisi olanlar www.nkolaykredi.com üzerinden siteye erişim sağlamalı. Erişim sağlayan kişiler;

 • Çekmek istedikleri limiti belirtip vade sayısını girdikten sonra “paranı hemen al” butonuna tıklayarak ilerler.
 • Daha sonra T.C. Kimlik numarası, aktif olarak kullanılan e-posta adresi ve cep telefonu numarasını yazarak başvuruda bulunabilir.
 • Kredi koşulları ile alakalı olan bilgilerin okunması gerekiyor. Daha sonra Hizmetler Bilgi Formu onaylanarak başvuru tamamlanır.
 • Eğer banka tarafından başvurunuz olumlu bir şekilde onaylanır ise paranızı anında hesabınıza yatırılır.
 • Ancak öncelikle banka anlaşmalı olduğu kurye şirketini size yönlendirecektir.
 • Kurye geldiğinde sizden imza alır ve gerekli olan belgeleri teslim eder. Daha sonra paranızı hemen çekmeniz mümkün olacaktır.

Aktif Bank gelir belgesiz kredi veren bankalar arasında yer alır. Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olan ve 18 yaşından büyük olan kişiler başvuruda bulunabilir. Üstelik kredi içi sigorta yaptırma zorunluluğunuz da bulunmamaktadır.

 Kredi Taksitleri Nereye Ödenir:  ATM üzerinden ya da Aktif Bank şubelerinden ödemelerinizi yapabilirsiniz.  Www. Aktifbank.com internet bankacılığını tercih ederek de havale ya da EFT yolu ile taksit ödemeleri yatırılabilir.  PTT şubeleri üzerinden de 3 TL masraf tutarı karşılığında taksit ödemeleri yapılabilir.

0850 724 30 50 Aktif Bank müşteri hizmetleri numarasından ulaşarak aklınıza takılan tüm soruları iletebilirsiniz.  Krediler hakkında detaylı bilgi almanız da mümkün olacaktır.

 Kredi Bilgisi ve Faiz Oranları:   Kredi notu düşük olan kişiler kredi ihtiyaçları adına yüksek miktarlar belirlememeli. Bu sayede kredi çıkması daha yüksek olacaktır. Eğer N Kolay Kredi üzerinden;

10.000 TL kredi çekecek olan kişiler 48 ay vade seçeneğini tercih eder ise aylık olarak 335. 91 TL taksit ödemesi yapmaları gerekir. Faiz oranı ise %1, 79 olarak belirlenmiştir . Faiz oranları kredi notuna göre değişiklik gösterebilir.

Burgan Bank

Nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyen kişiler Burgan Bank üzerinden bireysel kredi çekebilir. Müşterilerine 48 aya kadar vade sunarak hizmet eder. Kolay kredi veren bankalar üzerinden kredi çekmek isteyen kişiler Burgan Bank’ı deneyebilir. Ancak bunun için başvuruda bulunulması gerekiyor. İnternet üzerinden oldukça kolay bir şekilde dijital başvuru yapılabiliyor.

 Kredi Başvurusu:  Kişilerin tek yapması gereken Burgan.com.tr adresine erişim sağlamak olacak. Daha sonra kredi başvurusunda bulunmak adına hemen başvur butonuna tıklanmalıdır.


 • C. Kimlik numaranızı, E-posta adresinizi ve telefon numaranızı doğru bir şekilde girdiğinizden emin olmanız şart.
 • Bilgileri dolduran kişiler çekmek istedikleri, ihtiyaçları olan kredi tutarını ve bu krediyi kaç taksit ile ödeyeceklerini belirledikten sonra başvurularını tamamlayabilirler.
 • Başvuruda bulunduktan sonra ise Burgan Bank kısa bir değerlendirme yapacaktır. Başvurularını onayladığı müşterilerine kurye yönlendirir. Yönlendirilen kurye adresinize gelerek sizlere gerekli olan belgeleri teslim eder. Bunun yanı sıra imzanızı alır.

Kurye geldikten sonra kredinizi çekebilirsiniz.  Başvurular adına sizden gelir belgesi vb. belgeler istemeyecektir. Bu nedenle sicilim bozuk hangi banka kredi verir konusunda tercih edebileceğiniz bankalardan biri. Ancak kredi taleplerinizin yüksek olmamasına dikkat etmelisiniz. İhtiyaç kredisini en fazla 40.000 TL’ye kadar sunar.

 Kredi Bilgisi ve Faiz Oranları:   40.000 TL ihtiyaç kredisi alacak olan kişilerin 48 ay vade seçeneğini tercih etmesi ile ödemesi gereken aylık taksit tutarı 1.269. 52 TL. Faiz oranı ise %1,55 olarak belirlenmiştir.  Toplamda ise 60.936.83 TL ödenir.

10.000 TL alacak olan kişilerin ise 12 ay vade seçeneğini tercih etmeleri sonucunda ödemeleri gereken nakit tutar 939.20 TL’ dir. Toplam ödeme tutarı ise 11.270.39 TL olarak belirlenmiştir. Faiz oranı %1,55.

Fibabank

Kredi notu düşük olan kişiler hangi bankalar kolay kredi veriyor 2019 yılında kolay kredi almanın yolları gibi araştırmalarda bulunabilir. Bu konuda Fibabank müşterilerine 48 aya kadar vade seçeneği ile hizmet eder. İsterseniz SMS ile isterseniz de internet adresi üzerinden oldukça kolay bir şekilde kredi başvurunuzu tamamlayabilir ve nakit ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

 Kredi Başvurusu:  İnternet üzerinden başvuruda bulunacak olan kişilerin fibabank.com.tr adresine erişim sağlaması gerekiyor. Daha sonra T.C Kimlik numarası, telefon numarası, aktif olarak kullanılan e-posta adresi ve çekecekleri kredi tutarını-vade sayısını belirterek başvuruda bulunabilirler.

 • SMS ile başvuruda bulunmak adına ise 3422’ ye T.C. Kimlik numaranızı yazıp yollamanız gerekiyor. Bu şekilde başvuru sürecini tamamlayabilirsiniz.
 • 000 TL üzerinde kredi talebi olan kişiler internet üzerinden ya da şubelere giderek başvuruda bulunmalıdır.
 • SMS başvuruları 20.000 TL tutarı üzerinden değerlendirilir.

444 88 88 Fibabank müşteri hizmetlerini arayarak kredi hakkında ya da herhangi bir banka işlemleri konusunda aklınız gelen tüm soruları yönlendirmeniz mümkün olacaktır. Müşteri hizmetleri sizlere haftanın tüm günü hizmet sunar. Günün her saati sorularınızı iletebilir, sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz.

 Kredi Bilgisi ve Faiz Oranları:   Eğer Fibabank üzerinden kredi çekmek istiyorsanız en az 1.000 TL kredi çekmeniz mümkün. En fazla ise 30.000 TL’ye kadar kredi çekme imkanınız var.

10.000 TL kredi çekmek isteyen kişiler 24 ay vade seçeneğini tercih eder ise aylık olarak 531.83 TL kredi ödemeleri gerekiyor. Bunun için belirlenen faiz oranı da %1.71 olarak belirlenmiştir.

Odeabank

Dilerseniz odeabank.com.tr adresi üzerinden erişim sağlayarak kredi başvurusunda bulunmanız mümkün olur. Sicilim bozuk hangi banka kredi verir konusunda bankalar sizden ipotek ya da kefil isteyebilir. Kefil olarak göstereceğiniz kişinin ise kredi notunun yüksek olması gerekiyor.

 Kredi Başvurusu:  Odeanbank ihtiyaç kredisi için başvuruda bulunmak isteyen kişilerin T.C. Kimlik numarası başta olmak üzere cep telefonu numaralarını ve e-posta adreslerini de doldurması gerekiyor. Daha sonra telefonunuza gelen doğrulama kodunu ilgili alana yazarak başvurularınızı tamamlamanız mümkün olacak.

Odeabank 48 aya kadar varan vade seçeneği ile hizmet eder. 10.000 TL kredi çekmek isteyen kişiler eğer 48 ay vadeyi tercih eder ise atlık olarak 324 TL ödeme yapmaları gerekir. Faiz oranı ise %1, 64 olarak belirlenmiştir.

ING Bank E Kredi

Nakit ihtiyacınız var ise ve yasal takipte olanlar nasıl kredi çekebilir diye düşünüyorsanız www.ingbank.com.tr internet adresi üzerinden kredi için başvuruda bulunarak şansınız deneyebilirsiniz.

 Kredi Başvurusu:  İnternet sitesine giren kişiler öncelikle T.C. Kimlik numarasını, doğum tarihini ve cep telefonu numarasını yazarak doğrulama kodunu da doğru bir şekilde girdikten sonra devam butonuna tıklamalı. Daha sonra gerekli olan kredi miktarını, vade sayısını ve diğer bilgileri doldurduktan sonra başvuruda bulunarak kredi alma hakkına sahip olabilir.

25.000 TL kredi çekmek isteyen kişiler 48 ay vade seçeneğini tercih ederek aylık 820 TL ödeme yapmalıdır. Faiz oranı ise %1, 69 olarak belirlenmiştir. Toplam maliyet 39.478 TL’dir.

Kefil istemeden kredi veren ING Bank müşteri hizmetleri numarası 0850 222 0 600 üzerinden aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Hangi Durumlarda Kırmızı Kalem Yenir?

Bankalara ait kredi kartı borçlarınızı zamanında ödemediğiniz taktirde banka size 90 gün ödeme için süre tanır. Bu süre zarfında ise gerekli tebligatlar yapılmaktadır. İcra takibi işlemlerine uğrayan kişiler kırmızı kalem yer. Daha sonra kara listeye alınır. Kırmızı kalemliyim kredi çekebilir miyim diyen kişiler düşük tutarlı kredi çekimlerinde bulunulabilir. Ancak kara listeden çıkarılması biraz süre alacaktır. Bunun için sabırlı olmak gerekir. Sürekli olarak vadesiz hesabınızda para bulundurmaya özen gösterin.  Kredi kartı borçlarınızın tamamını kapatmanız gerekiyor.

Ayrıca bundan sonraki ödemelerinizde gün ve tarihi kesinlikle atlamamalısınız. Bunun için maaş aldığınız güne ödemelerinizi sabitlemeniz şart. Bankalar ile konuşarak ödeme tarihlerinizi gelirinize göre ayarlayabilirsiniz. Ayrıca zaman zaman kredi sicil affı gibi kanunlar çıkarılıyor. Bunları da takip etmeniz sizin yararınıza olacaktır. Aftan yararlanan kişiler için temiz bir sayfa açılır.  Kredi verme konusunda esnek davranan bankalar ise; QNB Finansbank, Bank Pozitif, N Kolay Kredi vb.