KKB Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar, Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar Hangileri 2022 - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

KKB Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar, Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar Hangileri 2022

Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar 2020-21, kredi sicili bozuk olana kredi veren bankalar hangileri? Yazımızda!

Anasayfa > Banka Haberleri > KKB Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar, Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar Hangileri 2022
22 Mayıs 2018
1.645 okunma
KKB Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar, Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar Hangileri 2022

KKB notu düşük olan kişiler, KBB notu düşüklere kredi veren bankalardan yararlanarak nakit ihtiyaçlarını giderebilir. Bunun için öncelikle banka araştırmasında bulunulmalı. Düşük faizler ile hizmet eden ve kredi notu düşük olanlara da hizmet veren bankalar araştırıldıktan sonra başvuruda bulunarak kredi imkanlarından yararlanmanız mümkün olacak. Fibababank, Aktif Bank, Odea Bank, ICBC Bank üzerinden kredi notunuzu dert etmeden çekim yapabileceksiniz.

Türkiye Fibabank

Kkb notu düşüklere kredi sunan Fibabank üzerinden ihtiyaç kredisi için başvuruda bulunmanız oldukça kolay olacak. İnternet adresi üzerinden kredi başvurularınızı oluşturabilir ya da SMS sisteminden yararlanarak da cep telefonlarınız üzerinden kredi başvurularınızı tamamlayabilirsiniz.

Fibabank Kredi Başvurusu:  Nakit kredi ihtiyacı olanlar SMS ile başvuruda bulunmak için T.C. Kimlik numaralarını yazarak 3422’ ye mesaj atmalıdır.  Banka kısa bir süre içerisinde olumu ya da olumsuz olmak üzere size geri dönüş sağlar.

 • Kredi başvuru kanallarından biri de Fibabank.com.tr internet adresidir. İnternet sitesine erişim sağladıktan sonra kredi başvurularınızı online olarak yapmanız mümkün olur.
 • Bunun için site ana sayfasında yer alan kredi bölümünden hemen başvur butonuna tıklamanız gerekiyor.
 • Eğer SMS ile kredi başvurusunda bulunursanız 20.000 TL üzerinden değerlendirme yapılacaktır.

Bunun yanı sıra 20.000 TL ve üzerinde kredi ihtiyacı olan kişilerin internet adresi üzerinden başvuruda bulunması gerekiyor. Banka SMS için herhangi bir ücret kazanmaz. Ancak operatörünüz sizden bir SMS ücreti kesecektir. Fibabanka kredi notu düşüklere kredi imkanı sunarak müşterilerini memnun etmektedir. 444 88 88 çağrı merkezi numarasından yararlanarak aklınıza takılan tüm soruları alanında uzman olan müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz.

Faiz Oranı: Fibabank üzerinden kredi çekmek isteyen kişiler standart ihtiyaç kredisini en az 1.000 TL ve en fazla 30.000 TL olmak üzere çekebiliyor. Bunun yanı sıra en az ay en fazla ise 48 ay vade seçeneği ile hizmet etmektedir.

Örneğin; 36 ay vade seçeneğini tercih edecek olan kişiler 20.000 TL kredi için aylık olarak 791,22 TL ödeme yapmak durumundadır. Belirlenen kredi faiz oranı ise %1, 71’ dir.  52.50 TL ‘de kesilmesi gereken tahsis ücretidir.

10.000 TL kredi için 24 ay vade seçeneğini tercih eden kişiler ise aylık olarak 531,83 TL ödeme yapmalıdır. Faiz oranı yine %1,71’dir.
 Aktifbank

Kredi notu düşük olan kişiler Aktif Bank üzerinden ihtiyaç kredisi çekebilir. Aktif Bank herkese 2.000 TL kredi imkanı ile hizmet eder. Bunun yanı sıra N Kolay Kredi hizmeti sayesinde online olarak oldukça kolay bir şekilde kredi çekilebilmesi mümkündür. Kredi notum çok düşük nasıl kredi çekebilirim diyen kişiler nkolaykredi.com.tr adresi üzerinden başvuruda bulunabilir.

Benzer İçerik  Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar, Hangi Banka Gelir Belgesiz Kredi Verir

Kredi Başvurusu: Nakit ihtiyacı olanlar ve kredi notu oldukça düşük olan bireyler Aktif Bank internet bankacılık hizmetinden yararlanarak kredi başvurularını oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirme hakkına sahiptir. Bunun için;

 • Banka tarafından sunulan kısa başvuru formu dikkatli bir şekilde ve eksiksiz olarak doldurulmalıdır.
 • Ardından sözleşme onaylanarak başvuru işlemleri sonlandırılır. Eğer ilk kez Aktif Bank’ı kullanacaksanız nkolay.com.tr adresine erişim sağladıktan sonra e-posta adresinizi ve T.C. Kimlik numaranızı yazarak başvuruda bulunabilirsiniz.
 • Başvuru yapıldıktan sonra banka size SMS olarak şifre yollayacaktır. Cep telefonunuza gelen şifreyi gerekli olan alana yazarak kredi talebinde bulunmanız mümkün olacak.
 • Ayrıca 0850 724 30 50 müşteri hizmetleri ile de görüşme sağlayarak banka ya da kredi hakkında aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Başvurularınızın değerlendirmesi sonucunda istediğiniz krediyi aynı gün içinde çekebileceksiniz. Müşteriler bunun için www.aktifbank.com.tr adresine giriş yapmalıdır. Giriş yaptıktan sonra ücretsiz para transferi işlemlerinden yararlanarak kredinizi çekebileceksiniz. Kredinizi çekebileceğiniz bir başka kanal ise ATM’lerdir. Türkiye’nin her noktasında yer alan ATM’lerden yararlanarak da kredi çekme işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olur. Bunun yanı sıra PTT üzerinde de hiçbir kesinti yaşamadan Aktifbank üzerinden talep ettiğiniz kredi tutarını çekebilirsiniz. Aktifbank PTT ile anlaşmalı olduğu için ek bir ücret ödemenize gerek kalmaz.

Faiz Oranları: Aktif Bank müşterilerine en fazla 48 aya kadar vade seçenekleri ile hizmet etmektedir. Bunun yanı sıra en az 3 ay vade seçeneği mevcut.

Örneğin; 10.000 TL kredi çekmek isteyenler 48 ay vade seçeneğinden yararlanabilmek adına aylık 386,19 TL ödeme yapmalıdır.  Bu kişilere uygulanmakta olan faiz oranı ise %2, 39.

30.000 TL kredi çekmek isteyen kişiler ise 48 ay vade seçeneğinden yararlanarak ayda 1.007.74 TL ödeme yapmalıdır.  Faiz oranı %1, 79’ dur. Bunun yanı sıra kredi tahsis ücreti olarak da 150.000 TL kesinti yapılır.

2.000 TL ihtiyaç kredisinden yararlanmak isteyen kişilerin ise aylık olarak 190.84 TL ödeme yapması gerekmekte olup kesilecek olan kredi tahsis ücreti de 10.00 TL’dir. Faiz oranı ise %1, 79.

N Kolay kredi ile en düşük 2.000 TL ve en yüksek ise 30.000 TL ihtiyaç kredisi çekilebiliyor.

Burgan Bank

Kredi notu düşük olan kişiler ya da yasal takipteyim kredi çekebilir miyim diye düşünenler Burgan Bank kredi başvurusunda bulunarak şansını deneyebilir.  Başvuruda bulunmak adına ise öncelikle burgan.com.tr adresine tıklamanız yeterli olacak.


Kredi Başvuru: Bankanın internet adresine erişim sağlayan kişiler oldukça kolay bir şekilde kredi başvurusunu tamamlayabilir. Bunun için öncelikle ihtiyaç kredisi başvuru formunun doldurulması gerekiyor.

 • Dijital kredi butonuna tıklayarak T.C. Kimlik numaranız ile beraber kredi başvurularınızı tamamlamanız mümkün olacak.
 • Bunun için öncelikle kişilerin ihtiyacı olan kredi miktarını belirlemeleri şart. Ardından taksit sayısını da belirterek online olarak başvuruda bulunabilirler.
 • Kişisel veriler hakkındaki bilgilendirme için okudum sekmesini işaretlemeyi unutmayın. Aksi taktirde sistem tarafından başvurularınız kabul edilmeyecektir.
 • Bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra ise hemen başvur butonuna tıklayarak Aktifbank üzerinden kredi başvurularınızı tamamlamış olacaksınız.
Benzer İçerik  Çiftçiye Destek Veren Bankalar Hangileridir?, Tarım Kredisi Veren Bankalar 2022-2023 Yılı Şartları Nelerdir?

Banka tarafından başvurular incelendikten sonra ise geri dönüş sağlanır.  Eğer başvurunuz onaylanmış ise banka tarafından kurye adresinize yönlendirilir.  Kredi için gerekli olan evraklar ve imza işlemleri bu şekilde kurye aracılığı ile halledilir. Şubeye gitme derdi olmadan başvurularınızı kolaylıkla gerçekleştirmeniz mümkün olur.

Eğer kredi ihtiyacınız 40.000 TL’den daha yüksek ise iş yerinizi ya da evinizi teminat olarak göstermeniz gerekir. Böylelikle 500.000 TL’ye kadar olmak üzere ipotekli ihtiyaç kredisi kullanılabilir. Kara listede olanlara kredi imkânı tanıyan bankalar sayesinde nakit ihtiyaçlarınızı büyük ölçüde karşılayabileceksiniz.

Faiz Oranları:  Örneğin 10.000 TL’ye kadar nakit kredi almak isterseniz ve 12 ay vade seçeneğini tercih etmeniz durumunda belirlenen faiz oranı %1, 48’dir.

20.000 TL kredi almak isteyen kişilerin ödemesi gereken aylık taksit tutarı 622. 68 TL’dir.  Aylık faiz oranı %1,48. Toplam ödenmesi gereken ücret ise 29. 888.34 TL’dir.

40.000 TL ihtiyaç kredisi alacak olan kişilerin toplamda 59.776.81 TL ödeme yapması gerekiyor. Taksit tutarı ise 1.245.35 TL olup faiz oranı %1, 48’ dir.

İcralık olanlara kredi veren bankalar 2020 yılında da mevcut.  Odeabank borç transfer özelliğinden yararlanarak kaç tane krediniz ya da kredi kartınız var ise bunların hepsini Odeabank üzerinde toplayabilirsiniz.

Odeabank

48 aya varan vadeler ile hizmet eden Odeabank üzerinden uygun faiz oranlarından yararlanarak bireysel ihtiyaç kredisi çekilebilir. Bunun için öncelikle kişilerin kredi başvurusunda bulunması gerekiyor. İsterseniz Odeabank şubeleri üzerinden isterseniz Odeabank internet şubesi üzerinden kredi çekilebilir. Mobil şubeden de başvuruda bulunulabilir.

 • On Bin TL kredi çekecek olanlar 48 ay vade seçeneği ile aylık taksit tutarı ise 324 TL’ dir. Kredi tahsis ücreti ise 53 TL’dir. Faiz oranı %1, 64’dir.
 • 444 8 444 müşteri hizmetleri numarası üzerinden iletişime geçerek kredi taksit ödemelerinde bulunmanız mümkün olacak.
 • Herhangi bir banka hesabı üzerinden ya da Akbank ATM’leri, PTT şubeleri üzerinden de ödeme işlemlerinde bulunabilirsiniz.

Kredi Başvurusu İçin: Öncelikle Odeanbank.com.tr adresine tıklamanız gerekiyor. Daha sonra “hemen başvur” butonuna tıklamalısınız.

 • C. Kimlik numaranızı ve aktif olarak kullandığınız cep telefonu numaranızı yazıp bulunduğunuz şehri yazarak başvuruda bulunulabilir. Doğrulama kodunu da yazmanız şart.
 • Ana sayfanın yan kısmında bulunan doğrulama kodunu yazmayı unutmayınız. Aksi taktirde başvurunuz geçersiz sayılacaktır.
Benzer İçerik  25 Bin TL Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar, Kefilsiz 20 Bin TL Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Takibe düşene kredi verilir mi diye merak eden kişiler borçlarını kapattıktan sonra uygun kredi veren bankalar aracılığı ile ihtiyaç kredisi alabilir. Ancak bunun için ipotek yolu ile kredi imkanı sunulmaktadır. Herhangi bir taşınmaz malı ipotekli olarak göstermeniz halinde kredi çekmeniz mümkün olacaktır. Kanuni takipte olanlara kredi veren bankalarda da; ipotek ya da kefil gösterme istenebilir. Kefil göstereceğiniz kişinin de kredi notunun yüksek olması gerekiyor. Sicil kaydının da temiz olması şarttır. Kredi kullanabilmeniz adına iyi bir gelire sahip olmanız da aranılan şatlar arasındadır. Kara listede olan veya kanuni takipte olan kişiler devlet bankaları üzerinden 5 yıl kredi kullanamaz. Ancak özel bankalar aracılığı ile kredi imkanlarından yararlanabilir.  Özel bankalar da sizden ipotek ve kefil talebinde bulunacaktır.

Türkiye Ziraat Bankası

Ziraat Bankası icralık olanlara kredi imkanı sunuyor mu diye merak eden kişiler gerekli şartları yerine getirmeleri halinde kredi desteğinden yararlanabiliyor. Bunun için; dönem geliri, hasat geliri ya da hükümeti düzenleyen bir başka gelir olması durumunda müşteriler kredi desteğinden yararlanabilir.

Eşinizin kredisi de yasal takipte değil ise ya da T.C. Ziraat Bankası’ndan gelen müşterilere maaş ödemelerini yeniden yapılandırma adı altında kredi sunar. Ancak bunun için bankaya giderek görüşme yapmanız gerekir. Avukatlık olanlara kredi imkanı sunup sunmadığını 444 00 00 – 850 220 00 00 numaralı müşteri hizmetleri üzerinden banka yetkilileri ile görüşme sağlayıp durumunuzu izah ederek öğrenebilirsiniz.

Kredi Başvurusu
Ziraat Bankası’ndan kredi çekmek isteyen kişiler TUKETİCİ yazıp 4747’ ye T.C. Kimlik numarası, kredi tutarı ve vade sayısını belirttikten sonra aylık gelirini de aralarında boşluk bırakarak yollayabilir. Bu sayede SMS ile oldukça kolay bir şekilde bireysel kredi başvurusunda bulunabilir sonuçlarını da anında öğrenebilirsiniz.
 • İnternet üzerinden ziraatbankası.com.tr adresine tıklayarak da kredi başvurusunda bulunmanız mümkün olacak. Bireysel Kredi bölümü üzerinden gerekli olan bilgileri doldurarak hemen başvur butonuna tıkladığınızda kredi başvurusunu tamamlamış olacaksınız.
 • Aynı şekilde T.C. Kimlik numarasını, çekmek istediğiniz kredi miktarını ve vade seçeneğini belirtmeniz gerekiyor. Gönder butonuna tıkladıktan sonra başvurularını online olarak gerçekleştirmiş olacaksınız.

Faiz Oranı ve Kredi Bilgisi: Ziraat Bankası 48 aya kadar vade seçeneği ile hizmet etmektedir. En az 3 ay vade seçeneği de sunar. 50.000 TL kredi alacak olanlar 48 aya kadar vade seçeneğinden yararlanarak ayda 1.514 TL ödeme yapmalıdır. Faiz oranı % 1, 37 olup toplamda 72. 936 TL ödeme yapılması gerekir.