Kefilsiz Kredi Veren Bankalar, Kefilsiz Senetsiz Kredi Veren Bankalar - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar, Kefilsiz Senetsiz Kredi Veren Bankalar

Kefilsiz kredi veren kurumlar, kefil istemeyen bankalar, kefilsiz kredi veren şirketler, kefil istemeden kredi alınabilecek yerler için hemen tıkla!

Anasayfa > Banka Haberleri > Kefilsiz Kredi Veren Bankalar, Kefilsiz Senetsiz Kredi Veren Bankalar
26 Mayıs 2018
1.049 okunma
Kefilsiz Kredi Veren Bankalar, Kefilsiz Senetsiz Kredi Veren Bankalar

Kefilsiz şartsız kredi veren bankalardan ihtiyacınız olan krediyi çekebilirsiniz. Ancak bunun için bir araştırma yapmanız gerekiyor. Faiz oranları kredi çekerken dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan biri. Düşük faiz oranlarına sahip olan bankaları tercih ederek uygun koşullarda kredi ödemelerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacak.  48 aya kadar uzun vadeler sunan bankalardan yararlanarak nakit ihtiyaçlarınızı karşılamanız mümkün olacak.  N Kolay Kredi, Burgan Bank, CEPTETEB gibi bankalar üzerinden kefilsiz kredi çekilebiliyor.

Çalışmayan Kişilerde Kredi Çekebilir Mi?

Bankaların birçoğu kredi çekmek için gelir belgesi talep eder. Bu durumda herhangi bir yerde ücretli ya da sigortalı olarak çalışmayan kişiler çalışmıyorum nasıl kredi çekebilirim diye düşünebilir. Birkaç istisnai durum dışında kredi çekilebilmesi mümkündür.

Kendi adlarına kayıtlı olan gayrimenkullerden kira geliri elde eden kişiler, şirket ortakları olan ve bu ortaklarından düzenli gelir elde edenler, çiftçilik ile uğraşan ve bu faaliyetlerden kayıtlı geliri olanlar kredi kullanabilir. Bunun yanı sıra ipotek ya da kefil göstererek de kredi çekilebilmesi mümkündür.

Kredi kartları olan ve bunu düzenli olarak ödeyen kişiler çalışamasalar dahi kredi notları yüksek olduğu için kredi çekebiliyor. Kefilsiz evraksız kredi çekebileceğiniz gelir belgesi de istemeyen; N Kolay Kredi, Odeabank ya da Enpara.com gibi bankalar tercih edilebilir.

N Kolay

Aktif Bank internet şubesi olan N Kolay Kredi kefilsiz kredi sunar. 30.000 TL üst kredi limiti ile müşterilerine hizmet verir. En az 2.000 TL kredi imkanını ise T.C. Vatandaşı olan herkese sunar. 0850 724 30 50 müşteri hizmetleri numarasından banka yetkilileri ile görüşme sağlanabilir. Bu sayede kredi için aklınıza takılan soruları sormanız mümkün olur.  Günün her saati, hafta sonu da dahil olmak üzere müşteri hizmetleri numarasından iletişime geçilebiliyor. Başvuruda bulunmak adına ise internet adresi üzerinden erişim sağlanması yeterli olacaktır.

 Kredi İçin Başvuru Nasıl Yapılır:   Nakit ihtiyaçları olan kişiler kefil göstermeden kredi çekebilmek adına N Kolay Kredi’yi tercih edebilir. Kredi başvuru formunu bir dakika gibi kısa bir süre içinde doldurmanız mümkün olacak. Başvuru için;

 • nkolaykredi.com adresine tıklayın. Daha sonra ise ana sayfada kredi bölümünde karşınıza çıkacak olan hemen başvur butonuna tıklayın.
 • Sizden istenilen bilgileri dikkatli ve eksiksiz bir şekilde doldurun. Bankanın başvuru için sizden istediği bilgiler; T.C Kimlik numaranız başta olmak üzere cep telefonu numaranız ve aktif olarak kullandığınız e-posta adresinizdir.
 • Ardından çekmek istediğiniz tutarı ve taksit sayısını da bildirerek başvurularınızı tamamlamanız mümkün olacak. Kefilsiz ihtiyaç kredisi için N Kolay Kredi hizmetlerinden oldukça kolay bir şekilde yararlanabilirsiniz.
 • Cep telefonunuza Aktif Bank tarafından gönderilecek olan şifreyi belirtilen alana yazdıktan sonra başvurularınızı sonlandırabilirsiniz.
 • Banka başvuru taleplerinizi kısa bir süre zarfında değerlendirdikten sonra size olumlu ya da olumsuz olarak geri dönüş sağlayacaktır.
 • Onaylanmış olan başvuruların ardından ise anlaşmalı olduğu kurye şirketini size yönlendirecektir.
 • Kurye şirketi size gün ve saat bildirir. Daha sonra belirttiği tarihte gelerek gerekli olan belgeleri teslim eder ve kredi başvurunuz için imza alır.
 • Kurye şirketi size uğradıktan sonra aynı gün içerisinde kredinizi almaya hak kazanmış olursunuz. Paranız anında hesabınıza geçer.
Benzer İçerik  Hisseli Tapuya Kredi Veren Bankalar, Hisseli Tapuya Kredi Veren Bankalar

N Kolay Kart sahibi olan kişiler Türkiye’de yer alan tüm ATM’lerden kredilerini çekebilir. Bunun yanı sıra PTT şubeleri üzerinden de talep ettiğiniz kredinizi çekmeniz mümkün olacaktır.

 Kredi Bilgisi:  N Kolay üzerinde 10.000 TL krediyi 48 ay vade seçeneği doğrultusunda alan kişilerin aylık olarak ödemeleri gereken ücret 386.19 TL’dir. Faiz oranı ise %2, 39 olarak belirlenmiştir. Eğer 12 aya kadar vade seçeneğini tercih ederseniz de 996. 72 TL olan aylık geri ödemeniz bulunur.

CEPTETEP

Kefilsiz şartsız kredi için CEPTETEB kefilsiz kredi tercihinde bulunanların www.cepteteb.com.tr adresine tıklaması gerekiyor. Başvuru formunu doldurduktan sonra kredi başvurularınızı tamamlamanız mümkün olacak. T.C kimlik numaranızı, cep telefonu numaranızı ve güvenlik kodunuzu girdikten sonra doğrulama kodu gelecektir. İlgili alana doğrulama kodunu yazmanız doğrultusunda başvuru işlemlerinizi sonlandırabilirsiniz.

Banka kısa bir değerlendirmede bulunduktan sonra siz geri dönüş sağlar. Daha sonra kredinizi anında çekebilirsiniz. Başvuru sırasında sizden  teminat ya da kefil istemeyecektir. Ancak her ay düzenli bir şekilde ödemlerinizi yapmanızı ister. Düzenli ödemeler yapan kişilerin kredi notları da yükselecektir.

 Kredi Bilgisi:   Eğer CEPTETEP ihtiyaç kredisini 15.000 TL kadar çekmek istiyor ve bunun için 24 ay vade seçeneğini tercih ediyorsanız aylık olarak ödemeniz gereken taksit tutarı 779. 48 TL’ dir.  Faiz oranı ise %1, 54 olarak belirlenmiştir.

 • 000 TL kredi çekmek isteyen kişiler 48 ay vade ile aylık olarak 955.11 TL ödeme yapmalıdır. Faiz oranı ise %1, 57 olarak hesaplanmıştır.
 • 0850 222 09 29 numarası üzerinden müşteri danışmanlarınız ile görüşme sağlayabilir aklınıza takılan soruları yöneltebilirsiniz. TEB tarafından sunulan dijital bankacılık CEPTETEP müşteri hizmetleri numarasından 7 / 24 hizmet sağlamaktadır.

Ziraat Bankası

Ziraat Bank müşterilere her türlü ihtiyaçlarınız karşılayabilecekleri tüketici kredisi ile hizmet eder. 48 aya kadar vade imkanlarından yararlanarak kredi çekebilirsiniz. Başvurularınızı internet adresi üzerinden ya da Ziraat Bank şubelerine giderek gerçekleştirmeniz mümkün olacak.


Tüketici Kredisi İçin Gerekli Olan Evraklar: Başvuru formunu dikkatlice doldurmanız istenir. Daha sonra kredi başvurusunda bulunacak olan kişinin nüfus cüzdanı, çalışma durumunu gösteren belgesi ve şube üzerinden istenecek olan diğer belgeleri hazırlamaları gerekiyor. Ziraat Bankası kefilsiz kredi imkanlarından yararlanmak adına kredi notunuzun yüksek olması oldukça önemlidir.

Benzer İçerik  Banka Kredisi Nasıl Alınır? | Bankalar kimlere kredi vermez?

 Kredi Bilgisi:   Ziraat Bank üzerinden 40.000 TL kredi çekmek isteyen kişiler 48 ay vade seçeneğinden yararlanarak aylık 1.211.43 TL ödeme yapmalıdır. Bu kişilerin fazi oranı ise %1, 37 olarak belirlenmiştir.

 • 000 TL kredi çekmek isteyen kişilerin ise 12 ay vade ile ödemesi gereken tutar aylık olarak 925, 04 TL’dir. Faiz oranı da yine %1, 37’ dir.
 • Ziraat Bankası 0850 220 00 00 ya da 444 00 00 müşteri hizmetlerini arayarak kredi hakkında bilgi sahibi olmanız mümkündür. Banka işlemleri hakkında da aklınıza takılan soruları müşteri hizmetlerine iletmeniz mümkün olacak.

Yapı Kredi Bankası

Kredi notu yüksek olan kişiler Yapı ve Kredi Bankası kefilsiz kredi imkanlarından yararlanabilir.  Öncelikle internet üzerinden ya da Yapı Kredi şubelerinden herhangi birine giderek başvuruda bulunmanız gerekiyor.  Banka size olumlu ya da olumsuz olarak geri dönüş sağlayacaktır.  48 aya varan vade seçenekleri ile hizmet eden Yapı Kredi %1, 59’ dan başlayan faiz oranları ile hizmet etmektedir.

Garanti Bankası

Kefilsiz kredi çekmek isteyenler Garanti Bankası üzerinden kredi çekme talebinde bulunabilir.  Makul limitlerde kredi ihtiyaçlarında bulunmanız Garanti Bankası kefilsiz kredi hizmetlerinin olumlu sonuçlanması bakımından önemlidir.

 Kredi Başvuru:  Garanti.com.tr adresi üzerinden sisteme erişim sağladıktan sonra bireysel bölümünde karşınıza çıkacak olan hemen başvur butonuna tıklayarak kredi başvurularınızı tamamlamanız mümkün olacak. Bunun dışında SMS ile de başvuru yapılıyor.

 SMS Başvurusu:  T.C. Kimlik numaranızı 3390’ a göndermeniz durumunda kredi için ön başvuruda bulunmuş olacaksınız. Banka başvurunuzu anında değerlendirerek size geri dönüş sağlar. Daha sonra şubelere giderek kredi hakkında detaylı bilgi edinmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra 44 0 333 numaralı müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek de kredi ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları yöneltebilirsiniz.

Denizbank

Nakit ihtiyaçlarını Denizbank kefilsiz kredi imkanından yararlanarak karşılamak isteyenler Denizbank internet sitesine erişim sağladıktan sonra başvuruda bulunulabilir. Bunun için ise T.C. Kimlik numarası ve cep telefonu numarasını doğru bir şekilde girmek gerekiyor. 48 aya kadar varan vade seçeneklerinden yararlanarak kredi ihtiyaçlarınızı oldukça kolay bir şekilde karşılamanız mümkün olacak.

 Kredi Başvurusu:  Denizbank.com.tr adresine erişim sağlayan kişiler krediler bölümünde yer alan kısma tıklamalı. Daha sonra kredi limitlerini, vade sayılarını belirttikten sonra T.C. Kimlik numaralarını, cep telefonu numaralarını ve eposta adreslerini yazarak kredi başvurularını tamamlayabilirler.

 • SMS ile başvuruda bulunmanız da mümkün olacak. Bunun için cep telefonlarınızın mesaj kısmına girerek KREDİM yazın ve boşluk bıraktıktan sonra T.C. Kimlik numaranızı yazarak 3280’ e yollayın.
Benzer İçerik  Bankalar Neden Kredi Vermez? | Banka hangi durumlarda kredi vermez?

Denizbank kısa bir değerlendirmede bulunduktan sonra size geri dönüş sağlayacaktır. Kefilsiz kredi 2018 yılında da sunulan hizmetlerdendir. Herhangi bir şubeye giderek de kredi başvurularınızı tamamlamanız mümkün olacak. Size özel fırsatları öğrenmek ya da kredi hakkında detaylı bilgi edinmek adına  0850 222 0800 numaralı müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz mümkün olacak. Müşteri hizmetleri alanında uzman personelleri ile 7 / 24 destek sağlar.

 Kredi Bilgisi:   Denizbank üzerinden 48 ay vade ile 10.000 TL çekecek olan kişiler için belirtilen aylık faiz oranı %1, 84. Aylık taksit tutarı ise 339 TL’dir. Kredinizden kesilecek olan tahsis ücreti de 50 TL’dir.

 • 12 ay vade seçeneği ile 10.000 TL ihtiyaç kredisinden yararlanmak adına aylık olarak 182. 84 TL ödeme yapmanız gerekiyor. Kredi tahsis ücreti 10 TL’dir.  Aylık faiz oranı ise %1, 19 olarak belirlenmiştir.
 • 000 TL krediyi 12 ay vade ile çekmek isteyen kişilerin ayda 182. 54 TL ödeme yapması gerekiyor. Faiz oranı ise %1, 19’ dur.

Enpara

Kolay bir şekilde kredi çekebileceğiniz bir diğer alternatif ise Enpara kefilsiz kredi seçeneğidir. Tek yapmanız gereken enpara.com adresine erişim sağlayarak kredi başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurmak olacak. Bilgilerinizi doğru bir şekilde yalan beyanda bulunmadan doldurmanız gerekiyor. QNB Finansbank tarafından kurulan ilk şubesiz dijital banka üzerinden çekeceğiniz kredi için 48 aya kadar süren vade seçeneklerinden yararlanmanız mümkün olacak.

 Faiz Oranları:   Kefilsiz, gelir belgesiz kredi desteğini müşterilere en fazla 50.000 TL’ye kadar sunmaktadır. Enpara üzerinden en az 1.000 TL kredi çekilebiliyor.

10.000 TL krediyi 12 ay vade ile çekecek olan kişiler için belirtilen taksit tutarı 2.130. 63 TL’ dir.  Aylık faiz oranı ise %1, 59 olarak hesaplanmıştır.

Odeabank

 Odeabank kefilsiz kredi hizmetleri için ise kişilerin odeabank.com adresine tıklamaları ve başvuru formunu doldurmaları gerekiyor. Banka sizden herhangi bir belge talep etmez. Kredilerinizi kefilsiz şartsız almanız adına kredi notunuz da oldukça önemlidir. 8844’ e NAKİT yazıp boşluk bırakın ardından T.C. Kimlik numaranızı da yazarak gönderin.

ING Bank

Herhangi bir belge talep etmeden T.C. Kimlik numaranız, cep telefonu numaranız ve e-posta adresiniz ile ING Bank kefilsiz kredi hizmetinden yararlanabilirsiniz. %1, 49’dan başlayan faiz oranları ile hizmet eder.

Kefil ya da ipotek istemeden kredi başvurusunda bulunabileceğiniz diğer bir banka da Akbank’tır. Akbank kefilsiz kredi hizmetlerinden yararlanmak isteyen kişilerin kredi notlarının düşük olmaması gerekiyor.