100 Bin TL Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar, Kefilsiz 100 Bin TL Kredi Veren Bankalar (Gelir Belgesiz) - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

100 Bin TL Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar, Kefilsiz 100 Bin TL Kredi Veren Bankalar (Gelir Belgesiz)

100 bin tl kefilsiz ihtiyaç kredisi veren bankalar, 100bin tl kredi veren banka listesi, hangi bankadan yüzbin tl alabilirim ve kefilsiz 100 bin tl kredi çekebilir miyim diyorsan hemen tıkla!

Anasayfa > Banka Haberleri > 100 Bin TL Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar, Kefilsiz 100 Bin TL Kredi Veren Bankalar (Gelir Belgesiz)
27 Eylül 2018
1.166 okunma
100 Bin TL Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar, Kefilsiz 100 Bin TL Kredi Veren Bankalar (Gelir Belgesiz)

Kefil istemeden 100 Bin TL ihtiyaç kredisi sunan bankalar, sayıca çok az değildir. Türkiye’de faaliyet gösteren birçok finans kuruluşunun bu tip bir kampanyası vardır. Paraya ihtiyacı olan ancak kefil bulamayan kişiler, daha farklı şartları yerine getirdikleri zaman krediden faydalanabilirler. 100 bin TL faizsiz kredi nasıl alınır ile alakalı olarak başvurularınızı online bir şekilde ya da direkt bankaya giderek gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası

Uzun vadeli kredi veren bankalar arasında Türkiye’nin ilk milli bankası olarak bilinen Ziraat Bankası da yer almaktadır. Banka, 100 bin TL tutarındaki krediyi kefilsiz olarak vermektedir. İhtiyaç kredisi sınıfında bulunan mevcut meblağ, 48 ay gibi bir vade süresine sahiptir. Kredi tahsis ücreti 500 TL olarak belirlenmiştir.

Halk Bankası

Kefilsiz kredi veren bir başka bankadır. 100 bin TL limite sahiptir. Bu kredinin ismi ise Mortgage dışı bireysel destek kredisi şeklindedir. Faiz oranı 1.70 şeklindedir. En yüksek vade süresi ise 48 ay olarak belirlenmiştir.  Bu tip bir krediyi alabilmek için size en yakın olan banka şubesine gitmeniz gerekmektedir.

Anadolu Bank

Anadolu Bank, ticari ve bireysel olarak bilinen bir kredi türüne sahiptir. 100 bin TL tutarlı olan bu krediyi çekerek, birçok farklı alanda kullanabilirsiniz. Kredinin 48 aylık bir vade süresi söz konusudur. Kredi, bir tahsis ücretine de sahiptir ve bu ücret, binde 5 olarak belirlenmiştir.


Şekerbank

Yüksek miktarda kredi veren bankalar arasında yer alır. Türkiye’de en uzun vadeli konut kredisini veren banka, yüksek miktarlı olarak dikkat çeken ihtiyaç kredisini de müşterilerine sunar. Bu kredi, 48 aylık bir vade süresine sahiptir. Kredi başvurularını direkt olarak banka üzerinden yapmanız mümkündür.

Benzer İçerik  Kefilsiz Kredi Veren Bankalar, Kolay Kredi Veren Bankalar

Turkish BANK

Ülkemizde dikkat çekici finans kurumları içinde yer alan Turkish Bank, gerekli belgeleri tamamlayan herkese, 100 bin TL tutarlı olan bir ihtiyaç kredisi imkanı sağlamaktadır. Bankanın vermiş olduğu kredi, 500 TL bir tahsis ücreti içermektedir. Bu ücretin ödenmesi şarttır. Bunun yanı sıra krediden faydalanmak için mutlaka Hayat Sigortası yaptırılmalıdır.

İş Bankası

İlk özel bankamın olan İş Bankası, 100 bin TL kredi veren bir başka kurumdur. Vade süresi 48 ay olarak belirlenmiştir. Kredi içinde bir takım kalem masrafları mevcuttur. Hayat sigortası olmadan krediyi çekmek mümkün değildir. Krediye, 166 TL ödenmelidir. Ayrıca 525 TL tutarında bir tahsis ücreti vardır. 90 bin TL ihtiyaç kredisi yerine 100 bin TL kredi çekmek, adı geçen bankalar ile daha mantıklı bir seçim olacaktır. Adı geçen bankaların sunmuş olduğu bu fırsattan faydalanmak için şubelere giderek başvuru işlemlerini yapabilirsiniz. Yüksek miktarlı kredi taleplerinde genellikle sms ile başvuru söz konusu olmamaktadır.