HSBC Kiralık Kasa Ücretleri, Ayrıcalıklı Fiyat, Ücret ve Oranlar -

HSBC Kiralık Kasa Ücretleri, Ayrıcalıklı Fiyat, Ücret ve Oranlar

Anasayfa > HSBC Bank > HSBC Kiralık Kasa Ücretleri, Ayrıcalıklı Fiyat, Ücret ve Oranlar
05 Kasım 2018
1.677 okunma
HSBC Kiralık Kasa Ücretleri, Ayrıcalıklı Fiyat, Ücret ve Oranlar

HSBC kiralık kasa ücretlerinde BSMV eklenerek uygulama sunuluyor. Farklı boyut ve ebatlarda kiralanan kasalar için başvuru yapılarak, kullanım sağlanır. HSBC Bank’ta kiralık kasalar yıllık olarak kiralanıyor ve ücretler yıllık olarak tahsil ediliyor.

Değerli eşyalar, kıymetli mallar ve çeşitli önemli evrakların saklanması için sunulan kiralık kasa hizmetleri, tekil ya da ortaklı şekilde kiralanıyor.

Kiralık Kasa Çeşitleri

Hsbc kiralık kasa şubeleri ve kiralık kasa formlarını, www.hsbc.com.tr web adresinden inceleyebilir, HSBC Bank şubelerinden detaylı bilgi alabilirsiniz. Bireysel Bankacılık Müşterilerine sunulan kasa kiralama hizmetlerinde 3 farklı kasa boyutu ile seçenek sunuluyor.

Küçük, orta ve büyük boy olarak sunulan kiralık kasalar, yıllık ücretlendirme ile kiralanıyor. Kiralama işlemlerinde kasanın bir anahtarı, kasayı kiralayan müşteriye verilirken diğer anahtarı da banka görevlisinde kalıyor. Kiralayan kişi kasayı açmak istediğinde, banka görevlisi ile birlikte iki anahtar ile açılma sağlanıyor.

Kiralık Kasa Avantajları

Hsbc hesap işletim ücreti kiralık kasalarda yıllık olarak alındığı için oldukça idealdir. Değerli evrak ve belgelerin, kıymetli eşyaların, ziynetlerin evlerde riske atılmaması için banka şubelerinde sunulan bir kasa hizmetidir.

Kiralık kasalar önemli eşyaların korunmasını sağlarken, sadece kasayı kiralayan kişi kasayı açabildiği için oldukça güvenli ve avantajlıdır. Kiralık kasa fiyatlarında, fiyatlara ek olarak %5 oranından BSMV ücreti eklenir.

Ortaklı kasa kiralama işlemlerinde ise iki anahtar, kasayı kiralayan iki kişiye verilirken, 3. anahtar banka görevlisine iletilir. Güvenli ve tam koruma sağlayan kiralık kasa hizmetlerini veren HSBC şubelerini, online olarak öğrenebilir, banka şubesinden direkt başvuru yapabilirsiniz.


HSBC Kiralık Kasa Fiyatları

Kiralık kasa boyutları dahilinde yıllık ücretlendirme sağlanmaktadır. Banka, kiralık kasa fiyatlarını güncel olarak sunmakta ve yasal düzenlemelere göre fiyatlar üzerinden değişiklik yapma haklarını belirtmektedirler.

Benzer İçerik  HSBC Swift Kodu, HSBC Swift Kodu Sorgulama

HSBC Bank kiralık kasa güncel fiyatları şu şekildedir;

  • Küçük Kasa: 305 TL yıllık ücret + 400 TL yıllık depozito + %5 BSMV
  • Orta Kasa: 362 TL yıllık ücret + 400 TL yıllık depozito + %5 BSMV
  • Büyük Kasa: 494 TL yıllık ücret + 400 TL yıllık depozito + %5 BSMV

Tüm boyutlarda kasalarda depozito peşin olarak tahsil edilir. Belirli süreli olarak yıllık şekilde kiralanan kasaların tamamında BSMV ücreti uygulanır. Kasa ücretleriyse, peşin alınabileceği gibi HSBC Bank ek hesap ya da kredi kartına bağlı şekilde taksitli olarak tahsil edilebilmektedir. Tüm HSBC Bank A.Ş. şubelerinden başvuru yapılabilir.

İlginizi Çekebilir;


Ziraat Bankası Kiralık Kasa Ücretleri, Kiralık kasa fiyatları 2020

Akbank Kiralık Kasa Ücretleri, Akbank Kasa Kiralama Ücreti Ne Kadar

Şekerbank Kiralık Kasa Ücretleri, Bankalardaki Kiralık Kasa Fiyatları

Odeabank Kiralık Kasa Ücretleri, Kiralık kasa boyutları

Denizbank Kiralık Kasa Ücretleri, Bankalar Kiralık Kasa Fiyatları