Şekerbank Kiralık Kasa Ücretleri, Bankalardaki Kiralık Kasa Fiyatları - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Şekerbank Kiralık Kasa Ücretleri, Bankalardaki Kiralık Kasa Fiyatları

Şekerbank kiralık kasa ücretleri ne kadar, Şekerbanktan ne kadara kasa kiralayabilirim ve kiralık kasalar hakkında herşey için tıkla!

Anasayfa > Şekerbank > Şekerbank Kiralık Kasa Ücretleri, Bankalardaki Kiralık Kasa Fiyatları
02 Ekim 2018
956 okunma
Şekerbank Kiralık Kasa Ücretleri, Bankalardaki Kiralık Kasa Fiyatları

Şekerbank Kiralık Kasa Ücretleri Şekerbank kiralık kasa hizmeti veren Şekerbank şubelerini, internet bankası üzerinden görüntüleyebilirsiniz. www.sekerbank.com.tr web sayfasında sunulan kiralık kasa hizmetlerine giriş yaparak, hizmetin sunulduğu şubelerini ve adreslerine erişim sağlayabilirsiniz.

Değerli eşyalar ve belgeler gibi önemli ve korunması gerekenleri, Şekerbank kiralık kasalarında güvenle saklayabilirsiniz. Kasalar 3 farklı boyutta, ihtiyaca göre sunuluyor.

2018 Kiralık Kasa Ücretleri

Şekerbank kiralık kasa fiyatları 2018 seçenekleri şu şekildedir;

  • Küçük Boy Kiralık Kasa

Depozito (Damga Vergisi hariç) 270 TL, yıllık ücret (BSMV Dahil); 288,75 TL

  • Orta Boy Kiralık Kasa

Depozito (damga vergisi hariç) 330 TL, yıllık ücret (BSMV dahil) 346,5 TL

  • Büyük Boy Kiralık Kasa

Depozito (damga vergisi hariç) 440 TL, yıllık ücret (BSMV dahil) 440 TL

Şekerbank Kiralık Kasa Avantajları

Kiralık kasa nedir, nasıl kullanılır gibi konularda merak edenler için, bir bankacılık hizmeti olduğundan bahsedebiliriz. Kıymetli eşyaların saklanması için bankada saklama opsiyonu sunulan bir hizmet türüdür. Depozito ücretleri, kiralama sonucunda kiralayan kişiye tekrar verilir.


Kiralık kasalar tek kişi tarafından kiralandığı gibi maksimum 3 kişiye kadar da, ortak hesap üzerinden kiralanabilir. Kiralık kasalarda kiralayan kişi dışından başka kimse kasaları açamaz. Anahtarlardan birisi banka görevlisinde diğeri ise kasayı kiralayana verilir.

Şekerbank’ta değerli eşya ve evraklarınız güvenli şekilde korunur.

Şekerbank Kiralık Kasa Kullanımı

Şekerbank kiralık kasa ücretleri ve kiralık kasa hizmeti veren banka şubeleri, Şekerbank online sisteminde sunuluyor. Kıymetli eşyaların hacimlerine göre farklı boyutlarda sunulan kiralık kasalar kullanılarak, sigorta kapsamından da yararlanılabilir.

Belge, evrak, ziynet, doküman, değerli eşyalar çeşitli dış etkenlerden korunmak üzere, Şekerbank’ta güvenli şekilde saklanabilir. Kiralayan kişinin vefatı durumunda, anayasa kurallarına göre vasilere bildirim yapılarak, noter nezdinde açılması sağlanır.

Benzer İçerik  Şekerbank Trafik Sigortası, Kasko Paket Sigortası

Vefat olmadığı sürece kiralayan kişiden bir başkası kiralık kasayı açamaz. Şekerbank şubelerinden ve internet bankacılığı üzerinden başvuru yapılarak, kiralık kasa kullanımı sağlanabilir. Vadesiz mevduat açılışı sağlanarak, kasanın kiralık ücreti yıllık olarak bahsedilen hesaptan ya da müşterinin kredi kartından tahsil edilir. Bakiye olmaması durumunda, müşterinin Şekerbank nezdindeki diğer mevduat hesaplarından tahsilat yapılır.