İş Kurmak için Kredi Veren Bankalar, İş & İşyeri Kurma ve Açma Kredisi Veren Bankalar -

İş Kurmak için Kredi Veren Bankalar, İş & İşyeri Kurma ve Açma Kredisi Veren Bankalar

Anasayfa > Banka Haberleri > İş Kurmak için Kredi Veren Bankalar, İş & İşyeri Kurma ve Açma Kredisi Veren Bankalar
05 Kasım 2018
909 okunma
İş Kurmak için Kredi Veren Bankalar, İş & İşyeri Kurma ve Açma Kredisi Veren Bankalar

İş yeri açma kredisi veren bankalar girişimcilerin ihtiyacı olan sermayeyi karşılamak amacı ile devlet destekli krediler vermektedir. Hemen hemen bütün bankalar iş kuracak olan girişimcilere kredi veririler. Ancak kredilerin faiz oranları farklılık göstermektedir. Bu yüzden iş kurma kredisi veren bankalar arasından en düşük faizli ve istediğiniz sermaye miktarında kredi veren bankayı seçmelisiniz.

İş kurma Kredisi Veren Bankalar

Günümüzde herhangi bir iş yeri açmak için mutlak bir sermaye gerekmektedir. Sermayesi olmayan kişilerin de sermaye için ilk başvurdukları yer de bankalardır. Bankalar girişimcileri destekleyerek onlara kredi fırsatları sunmaktadırlar. Bazı bankaların iş kurma için verdiği kredi fırsatlarını inceleyelim.

İş Bankası İş Kurma Kredisi

İş Bankası iş kurma kredisi ile girişimcilerin iş kurma esnasında karşılaşacakları birçok masrafını karşılayacak kredi fırsatı sunmaktadır. Bu kredi fırsatı ile malların teminatını sağlayabileceğiniz gibi açacağınız dükkanın tamiratı ya da dizaynı gibi konularda da kullanabilirsiniz. İş bankası girişimcileri desteklemek için onlara bazı alanlarda düşük faiz imkanları ile kredi sunmaktadır. Ayrıca franchising alama ve demirbaşların temini gibi konularda da İş Bankası girişimciler için kredi desteği sunmaktan geri kalmaz.

Finans Bank İş Kurma Kredisi

Finans bank da girişimciler için uygun faiz imkanları ile kredi vererek onları desteklemektedirler. Finansbank iş kurma kredisi ve KOBİ’lere yönelik çıkartılan ihtiyaç kredisi hiçbir koşul aranmaksızın iş yeri sahiplerine verilmektedir. Bu kredi ile günlük 150 bin TL’ye kadar olan ihtiyaçlarını karşılayabilecek düzeydedir.


Ziraat Bankası İş Kurma Kredisi

Ziraat bankası iş kurma kredisi ile girişimcilere büyük destek sağladığı gibi iş yeri alma için de kredi fırsatları sunmaktadır. İş yeri almak isteyen girişimci ya da şahısları geniş vade senekleri ile esnek ödeme planları ile kredi fırsatı sunmaktadır. İş yeri alacak olanları 120 aya kadar vade ile kredi fırsatı sunar. Ancak iş yeri kredisi bitene kadar iş yeri ipotek tesis edilir.

Benzer İçerik  Anında Kredi Veren Bankalar, Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar Hangileri

Halkbank İş Kurma Kredisi

Halkbank iş yeri açma kredisi ile iş yeri açacaklara uygun faiz oranları ile faiz imkanı sunmaktadır. Devletin Kosgeb programı sayesinde kuracağınız işe bağlı olarak hibe de alma fırsatınız olacaktır. Halkbank da cesur girişimcileri destekleyerek onların mal temini ya da franchising alma gibi masraflarını karşılayacak kredi imkanı sunmaktadır.

Yapı Kredi İş Kurma Kredisi

Yapı Kredi bankası da iş kuracaklara sermaye için 36 ay vade ile ve 3 ayda 1 öde gibi farklı ödeme fırsatları sunmaktadır.

İlginizi Çekebilir;

KOSGEB İş Kurma Kredisi, İşyeri Açma Kredisi 2022 Devlet Teşvikleri Banka

Devlet Desteğiyle İş Kurma, İşyeri Açma Kredisi 2022 Devlet Teşvikleri Banka Kredileri

Kadınlara Teşvik Kredisi Nasıl Alınır?, Kadınlara Devlet Destekli Geri Ödemesiz Teşvik Kredisi

İşyeri Açmak için Yapılması Gerekenler Nelerdir?, İşyeri Açmak İçin Gerekli Evraklar 2020 GÜNCEL BELGELER

120 Ay Vadeli Kredi Veren Bankalar, En Uzun Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar Güncel Listesi