Emeklilere Faizsiz Kredi Veren Bankalar, Emeklilere Faizsiz Kredi Veren 5 Banka 2022-2023 Listesi -

Emeklilere Faizsiz Kredi Veren Bankalar, Emeklilere Faizsiz Kredi Veren 5 Banka 2022-2023 Listesi

Anasayfa > Banka Haberleri > Emeklilere Faizsiz Kredi Veren Bankalar, Emeklilere Faizsiz Kredi Veren 5 Banka 2022-2023 Listesi
04 Kasım 2018
985 okunma
Emeklilere Faizsiz Kredi Veren Bankalar, Emeklilere Faizsiz Kredi Veren 5 Banka 2022-2023 Listesi

Emekliye Faizsiz Kredi Veren Bankalar 2022-2023 şöyle listeleyebiliriz.

Geçmiş yıllarda hiç faizsiz emekliye kredi veren bu bankalar şimdilerde bu uygulamalarından vazgeçtiler. Ekonomik olarak döviz kurlarından etkilenen bankalar da emekliler için uyguladıkları faizsiz kredi kampanyalarını artık düşük faizli kredi kampanyalarına çevirdiler.

Ziraat Bankası Emekliye Faizsiz Kredi 2022-2023

Ziraat bankası emekli maaşını ziraat bankasından alan emekliler için faizsiz kredi fırsatları sunuyor. Ancak faizsiz kredi sadece düşük miktar ve kısa vadeli krediler için geçerlidir. Toplu paraya ihtiyacı olan emekliler için ise düşük faizli kredilerle uygun ödeme fırsatları sunuyor. Ev ya da taşıt almak isteyen emekliler için Emekliye Faizsiz Kredi 2022-2023 verilmesi mümkün değildir. Büyük miktardaki bu krediler için düşük faizli kredilerle emeklilerin nakit ihtiyaçları karşılanabilir. Aynı zamanda zaman zaman yapılan kampanyalarla emekliler için en uygun kredi fırsatını yakalayabilirsiniz.

Ziraat Bankası Faizsiz Kredi Şartları

Ziraat bankası emekli vatandaşlarımızın aylık gelirine uygun olarak kredi planlaması yaparak emeklilerimizin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Bankanın uyguladığı bu kampanya sayesinde bir çok emekli toplu para ihtiyacını faizsiz şekilde geri ödemek şartıyla bankadan alabiliyorlar. Bankanın faizsiz kredi verebilmesi için emekli vatandaşımızın bazı şartları sağlaması gerekmektedir. Bu şartları maddeler halinde açıklayalım:


  • Bankaların ortak belirlediği yaş kriterine uygun olmak(kredi ödemesinin bittiğinde en az 80 yaşında olmak)
  • Emeklilik aylığının farklı bir borç sebebiyle kesilmiyor olması gerekiyor.( çünkü banka alınan kredinin geri ödenmesini garanti altına almak istiyor.)

Bu şartları sağlayan Emeklilere Faizsiz Kredi Ziraat Bankası şubelerine bizzat giderek faizsiz kredi başvurusunda bulunması gerekiyor. Başvuru sırasında yanında nüfus cüzdanı ve emekli maaş bilgilerini gösteren belgenin de bulunması gerekmektedir.

Benzer İçerik  Bankalar Neden Kredi Vermez? | Banka hangi durumlarda kredi vermez?

Emekliye Faizsiz Kredi Müjdesi

Emekliye Faizsiz Kredi Ne Zaman Verilecek Son Dakika haberlerini uzun zamandır emeklilerin beklediği bir haberdir. Emeklilerimizin geçmiş yıllarda olduğu gibi Emekliye Faizsiz Kredi 2020 yılında tekrar sağlanması yönünde emeklilerin bir beklentisi vardır. Geçmiş yıllarda emekli maaşının 15 katına kadar verilen faizsiz kredi fırsatları sayesinde emeklilerimiz nakit para ihtiyaçlarını karşılamışlardır. +

İlginizi Çekebilir;


Emekli Maaşına Kredi Veren Bankalar, Emeklilere Faizsiz Kredi Veren Banka Var Mı?

Faizsiz Kredi Kartı Veren Bankalar, Faizsiz Kredi Kartı Olan Bankaların Listesi

Faizsiz Kredi Veren Bankalar, Faizsiz Kredi Sağlayan Yerler

Hızlı Kredi Veren Bankalar, Sicilim Bozuk Hangi Banka Kredi Verir

Emekli Maaşını Garanti Bankası’na Taşıma 2021, Garanti Bankası Emekli Maaşı Taşıma Kampanyası