Burdur Kocaaliler Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Burdur Kocaaliler Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Burdur Kocaaliler Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
13 Kasım 2018
866 okunma
Burdur Kocaaliler Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Burdur Kocaaliler Belde Belediyesi işçi alım ilanı kapsamında hem KPSS puanı ile hem de puansız olarak direkt olarak başvurabileceğiniz farklı kadrolar yer almaktadır. Bu kadroların koşulları değişim gösterir. Kocaaliler Belde Belediyesi kapsamında kişilerden istenen temel koşul adli sicil kaydının olmaması ve çalışmanıza sağlık koşullarının engel olmamasıdır.

Personel Alımı Hangi Branşlarda Gerçekleşir?

Kocaaliler Belde Belediyesi personel alımı sırasında temizlik işçisi, halk eğitim merkezlerinde eğitmenlik, kaloriferci, kat görevlisi gibi farklı kategorilerde ilanlar açılmaktadır. Hangisinin koşulları daha uygun ise başvurunuzu yapabilirsiniz. Hazırlamış olduğunuz belgelerin her birinin güncel olduğundan ayrıca haberdar olmalısınız. Elden teslim edilen belgelerin sonrasında gerekli olan başvuru aşaması tamamlanacaktır.

İşçi Alımı Sırasında Güvenlik Tahkikat Önemli Midir?

Kocaaliler Belde Belediyesi işçi alım koşulları kapsamında yer alan bir diğer unsur da kadro almaya hak kazanan kişilerin bir güvenlik soruşturmasından geçirilmesidir. Bu soruşturmadan olumlu sonuç alamayan kişilerin kadro hakkı farklı bir bireye verilecektir. Sadece belediye alımlarında değil genel olarak tüm memur alımlarında aynı durum söz konusudur.


Belediye İletişim Bilgileri Nelerdir?

Burdur Kocaaliler Belde Belediyesi çalışan alım ilanları ile alakalı olarak kişilerin senede 2 kere ilanlar ila karşılaşacakları belirtilmelidir. İlan açma işlemleri acil bir ihtiyaç duyulduğu zaman artırılabilmektedir. Bu husus ile alakalı olarak daha fazla bilgi sahibi olmak isteyen kişiler 2483384618 telefon numarası üzerinden gerekli olan bilgileri alabilir. 2483384033 faks numarası üzerinden de gerekli olan belge gönderimlerini hem hızlı hem de güvenli bir biçimde tamamlayabilirsiniz. E-mail üzerinden de site yetkililerine erişim sağlama imkanını yakalayabilirsiniz; kocaalilerbelediye@hotmail.com. 2132 kişilik bir nüfusa sahip olan bu beldenin iş ilanları ile alakalı tüm detaylara bu sistem üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Benzer İçerik  Adıyaman Şambayat Büyükşehir Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Burdur İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Burdur Söğüt Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Burdur Yeşilova İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Burdur Kemer İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Burdur Tefenni İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları