Ardahan Posof İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Ardahan Posof İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Ardahan Posof İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
06 Kasım 2018
713 okunma
Ardahan Posof İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Posof Belediyesi işçi alımı zaman zaman yapan çünkü dışarıya göç veren bir bölgedir. Ardahan içerisinde bulunan Posof Belediyesi işçi alımları belediye sayfasından güncel olarak duyurulmaktadır. Türkiye İstatistik Kurumu’na göre 49 adet köyü bulunan ve nüfusu azalan bu ilçe içerisinde giden işçilerin yerine yeni ilanlar açılmakta ve ilçe iş düzenini devam ettirmektedir.

Posof İlçesi Hangi Personellere İhtiyaç Duyar?

Posof Belediyesi personel başvuru sözleşmesi ve başvuru formuyla beraber kısa zamanda başvurabileceğiniz alanlar genelde temizlik görevlisi, zabıta memuru, işçi gibi görevlerdir. Alınacak kişi sayısını da belediye sayfasından duyuran Posof sonuçları da yine resmi olarak yayınlayacak ve işe alım süreçlerini mail ya da telefon yoluyla da haber verecektir. Personel alımından haberdar olmak için belediye sayfasını ve sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Posof Belediyesi Personel Alım Süreci Nasıldır?

Posof Belediyesi memur alımı için sizden başvuru formunu eksiksiz olarak doldurmanız istenecektir. Başvuru evrağıyla beraber diplomanız, vesikalık resminiz ve özgeçmişiniz insan kaynaklarına gönderilir. İnsan kaynakları değerlendirmesi sonucu belediyenin resmi sayfasında sonuçlar listelenecektir.


Posof Belediyesi İletişim Adresleri Nelerdir?

Ardahan ilçelerinden biri olan Posof İlçe Belediyesi, vatandaşlarına telefon ve mail yoluyla kısa zamanda geri dönüş yapan belediyelerden biri olarak kaliteli hizmet anlayışını benimsiyor. Posof Belediye’si çalışma saatleri arasında aramak istediğiniz zaman kullanabileceğiniz telefonu 0478 511 2015 oluyor diyebiliriz. Posof Belediyesi için belirlenen faks numarası da 0478 511 2247’dir. Posof Belediye’sinin resmi internet sitesi de gün boyu açık olduğundan www.posofbelediyesi.com resmi adresi üzerinden merak ettiklerinizi öğrenebilir ve Posof ilçe belediyesi personel alımı hakkında netten başvuru yapabilirsiniz. Belediyeye istediğinizde mail atabileceğiniz e posta adresi pospfbelediyesi@hotmail.com adresidir.

Benzer İçerik  Amasya Merzifon İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Ardahan İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya Manavgat Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ardahan Köprülü Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ardahan Göle İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ardahan Damal İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları