Afyonkarahisar İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Afyonkarahisar İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Afyonkarahisar İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
05 Kasım 2018
768 okunma
Afyonkarahisar İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Afyonkarahisar il belediyesi işçi alımı her yıl düzenli bir şekilde yapılıyor. Afyon 203 bin nüfuslu bir yerleşim bölgesidir. Özel sektörü oldukça gelişmiş olsa da belediye şartlarında çalışmak isteyenler için işçi alımı yapılmaktadır. İşçi alımı aşamasında kişilerden herhangi bir KPSS ya da sınav şartı aranmamaktadır. İşçi alımları için öncelikle belirtilen şartlara uyum sağlanması beklenmektedir.

Afyonkarahisar İl Belediyesi Personel Başvuruları

Belediyede işçi olmak isteyen vatandaşların Afyonkarahisar İl Belediyesi’ne gitmesi ve başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurması gerekiyor. Bunun yanında internet sitesi üzerinden başvuru yapılması da mümkün oluyor. Başvuru aşamasında Belediyenin istediği tüm belgelerin hazır bulunuyor olması önemli bir detaydır. Başvurudan sonra mülakata çağrılacaksınız.

Başvuru Şartları Nelerdir?

Başvuru yapmak için gerekli olan başvuru koşullarını sağlamak gerekiyor. İl belediyesi personel alımı şartları genelde çok zorlu olmuyor. O nedenle öncelikle nasıl başvurulacağını, sonra da başvuru aşamasında ne gerektiği öğrenilmelidir.

  • Başvuru sahibin T.C. vatandaşı olma zorunluluğu vardır.
  • Kişi en az ilkokul mezunu olmalıdır.
  • Terör örgütlerine üyeliği, yardım ve yataklığı bulunmamalıdır.

Afyonkarahisar İl Belediyesi İletişim Kanalları

Afyonkarahisar 203 bin nüfuslu bir yerleşim yeridir. İl belediyesi tarafından yönetilmektedir. Afyonkarahisar il belediyesi personel alımı başvurusu için internet sitesi kullanılabilir. İnternet sitesi www.afyon.bel.tr olarak sunuluyor. Telefonu 2722152253, faks numarası ise 2722120974 olarak veriliyor. Belediyenin aynı zamanda mail adresi de bulunuyor. İnfo@afyon.bel.tr mail adresi üzerinden belediyeye merak ettiğiniz soruları sorabiliyorsunuz. Merak ettiğiniz sorular için yanıtlar da yine bu mail adresinden gönderiliyor. Başvurular için internet sitesi kullanılabildiği gibi belediyeye giderek de hizmet almanız söz konusu oluyor. İşçi alım başvuruları ilgili tarihler arasında muhakkak yapılmalıdır. Geçmişe yönelik başvuru yapılamaz.

Benzer İçerik  Bayburt Gökçedere Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Bolu İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Burdur İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bilecik İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Artvin İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bayburt İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları