Artvin Ardanuç İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Artvin Ardanuç İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Artvin Ardanuç İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
06 Kasım 2018
903 okunma
Artvin Ardanuç İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ardanuç Belediyesi işçi alımı için belediye sayfasında yayınlanan ilanlara bakabilirsiniz. Belirsiz süreli ilanlardan biri olan Dayanışma Vakfı’nın açtığı ilana da bakabilir ve belediye bünyesinde başvuru yapabileceğiniz eleman açıklarını inceleyebilirsiniz.

Ardanuç Belediyesi Hangi Alanlarda Personel Alımı Yapacaktır?

Ardanuç Belediyesi personel başvuru formu ile kısa zamanda başvuru yapabileceğiniz belediye içerisinde büro elemanı, temizlik elemanı gibi ilanlar olduğunu göreceksiniz. Bu ilanlara başvuru yaparken aranan nitelikler size uygunsa evraklarınızı başvuru tarihinden önce belediye insan kaynakları birimine iletmeniz gerekir. Aksi durumda başvurunuz geçersiz sayılacak ve daha açılacak olan işçi alım sürecinde değerlendirilmek üzere saklanacaktır diyebiliriz.

Ardanuç Belediyesi Personel Alımı İçin Gereken Şartlar Nelerdir?

Ardanuç Belediyesi personel alım şartları arasında adaylarda aranan özellikler açık bir şekilde belirtilmiştir. TC vatandaşı olmak ve okur yazar olmak dışında erkek adaylarda genelde askerliğini tamamlamış olmak gibi şartlar da bulunur. Yaş aralığı da başvuru için önemlidir. Ardanuç Belediyesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı personel alım ilanı dışındaki ilanlara da bakabilir ve belediyede görevlendirilecek işçi alımlarına başvurabilirsiniz.

Ardanuç İlçe Belediyesi İletişim Numaraları Nelerdir?


Artvin’e bağlı bir ilçe olan Ardanuç Belediyesi, 6033 kişilik nüfusu ile hem internet üzerinden hem de online olarak çalışan bir belediye kurumudur. Ardanuç Belediye’si çalışma saatleri arasında ulaşmak istediğiniz zaman kullanabileceğiniz telefonu 0466 611 2179 olarak geçer. Ardanuç Belediyesi için kullanabileceğiniz ve belge gönderebileceğiniz faks numarası da 0466 611 2011 şeklinde verilmiştir. Online ulaşarak personel alımlarına bakmak istediğiniz zaman Ardanuç Belediye’sinin resmi internet sitesi www.ardanuc.bel.tr adresini kullanabilirsiniz. Ardanuç ilçe belediyesi personel alımı hakkında merak ettiklerinizi iletebileceğiniz merkezbelediye@hotmail.com mail adresi de mesaj atmak için açıktır.

Benzer İçerik  Adıyaman Harmanlı Büyükşehir Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Artvin İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Artvin Arhavi İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Artvin Borçka İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Artvin Murgul İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Artvin Şavşat İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları