Ardahan Hanak İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Ardahan Hanak İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Ardahan Hanak İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
06 Kasım 2018
838 okunma
Ardahan Hanak İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Hanak Belediyesi işçi alımı ilanlarına belediyenin sayfasından kolaylıkla bakabilir ve yetkinliğinize göre anında başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca belediye anlaşmalı olduğu taşeron firmaları için de işçi alımı yapmakta ve zaman zaman bu ilanları da belediyenin resmi sayfasında yayınlamaktadır. Bu nedenle güncel olarak personel alım ilanlarını takip etmek önemlidir.

Hanak Belediyesi İşçi Alımı Hangi Alanlarda Yapılıyor?

Hanak Belediyesi personel alım süreci için belediyenin insan kaynakları birimine danışabilirsiniz. Mimar, işçi, büro görevlisi, temizlik personeli ve benzeri eleman açıklarını görebileceğiniz belediye sayfasında daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Başvuru tarihleri ve süreçle ilgili insan kaynakları da size yardımcı olacaktır.

Hanak Belediyesi Personel Alım Şartları Neler?

Hanak Belediyesi personel alım şartları arasında sayabileceğimiz başvuru formu, her başvuran tarafından detaylı ve doğru bir şekilde doldurulmalıdır. Başvuru sürecinde diploma ve vesikalık gibi evraklar da istenebilir. Tüm belgeleri insan kaynakları personeline ilettiğiniz zaman başvurunuz kabul edilecek ve değerlendirmeye alınacaktır. Geri dönüşler için belediyenin sayfasını takipte kalabilir ve açıklandığı zaman resmi internet sitesinden de takip edebilirsiniz.


Hanak Belediyesi İletişim Numaraları Nelerdir?

Ardahan’da bulunan Hanak İlçe Belediyesi, vatandaşlarına telefon ve mail yoluyla bilgi veren belediyelerden biri olarak kaliteli hizmet sunuyor diyebiliriz. Belediye çalışma saatleri arasında gitmeden de arayarak iletişim kurabileceğiniz belediyenin telefonu 0478 611 2262 olarak belirlenmiştir. Hanak Belediyesi için belirlenen faks numarası da 0478 611 2586’dır. Hanak Belediye’sinin resmi web adresi de açık olduğundan www.hanak.bel.tr resmi adresi üzerinden sorularınıza cevap bulabilir ve personel alımıyla ilgili başvuru yapabilirsiniz. Belediyeye her zaman mesaj atabileceğiniz mail adresi hanakbelediyesi75i@hotmail.com adresidir. Hanak ilçe belediyesi personel alımı için güncel bilgiler sitede mevcuttur.

Benzer İçerik  Adıyaman Tut Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;


Ardahan İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Adana Karaisalı Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ardahan Köprülü Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ardahan Göle İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ek Küresel Yenilenebilir Enerji Kapasitesi Düştü