Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Adana Sarıçam Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

05.11.2018
236
Adana Sarıçam Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Sarıçam Belediyesi işçi alımı çerçevesinde belli sayıda kadrolar açılmıştır. Bu kadrolar için bir takım şartlar belirlenmiştir. Mevcut şartlara uyum sağlayan kişiler, başvuru işlemlerini çok kolay bir biçimde yapabilirler. Bizzat belediye binasına gitmek ve gereken belgeler ile süreci başlatmak gerekmektedir. Sarıçam Belediyesi memur alımı ve işçi istihdamı için kurallar şöyledir;

  • Belediye tarafından gerçekleştirilecek olan işçi ve memur alımlarında yaş sınırı vardır. Bu yaş ise legal olarak 18 şeklindedir. TC vatandaşlığı gereklidir. Bu iki şartı taşımayan kişiler, başvuruda bulunamazlar.
  • Sarıçam Belediyesi İşkur kurumunun bilgisi dahilinde alımları yapacaktır.
  • Tüm başvurular bizzat gerçekleştirilir.
  • Sizden istenen belgelerin tamamlanması gerekmektedir.
  • Sonuçlar kısa sürede açıklanacaktır.
  • Uzman ve lisans kadroları için 4 yıllık bir fakülte bitirme zorunluluğu vardır.
  • Vasıfsız olarak tanımlanan işçi alımlarında ise üniversiteden mezun olma gibi bir şart söz konusu değildir. Ayrıca bu tip ilanlarda KPSS kuralı da mevcut değildir.
  • Şoför ve güvenlik personeli alımları için ehliyet ve sertifika kuralı getirilmiştir. Şoför olarak çalışmak isteyenlerin mutlaka, belirtilen araçları sürmeye yetki verecek ehliyete sahip olmaları gerekmektedir.

Sarıçam Belediye personel alımı konusunda başarılı olan kişiler, 16572 kişini ikamet etmiş olduğu ilçe sınırları içinde çalışabilirler. Belediyenin web adresi, www.saricam.bel.tr şeklindedir. Ayrıca bir elektronik posta adresi de vardır ve bu adres info@saricam.bel.tr olarak belirlenmiştir. Telefon ile belediyeye ulaşmak isteyen kişiler ise 3223414109 numaralı hattı arayabilirler. Karşınıza çıkacak olan santral üzerinden, hangi bölüm ile görüşmek istiyorsanız oraya kolaylıkla bağlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra faks numarası 3223410808 şeklindedir. Belediyenin sunmuş olduğu bu iletişim kanalları sayesinde birçok değişik konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Benzer İçerik  Çanakkale Küçükkuyu Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.