Burdur Çeltikçi İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Burdur Çeltikçi İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Burdur Çeltikçi İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
13 Kasım 2018
843 okunma
Burdur Çeltikçi İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Burdur Çeltikçi İlçe Belediyesi işçi alımı kapsamında sözleşmeli ya da kadrolu bir biçimde pozisyon sahibi olma imkanını elde edebilirsiniz. Özellikle personel alımı sırasında açılan kadro sayısının kat ve kat fazlası talep gelmektedir. Bu nedenle hem tarihler hem de gönderilen belgeler konusunda ayrıca hassas davranmanız gerekmektedir.

Personel Alım Koşulları Nelerdir?

Çeltikçi ilçe belediyesi personel alımı sırasında bazı kadrolar için KPSS talep edilmektedir bazılarında ise KPSS puanına gerek duyulmadan gerekli olan atamalar kısa bir süre içerisinde tamamlanabilmektedir.

KPSS puanının yanı sıra kişilerin adli sicil kaydı konusunda da dikkatli davranmaları gerekir. Adli sicil kaydı ile alakalı sorunu olan kişilerin kadrolara başvursalar bile herhangi bir olumlu sonuç alınmayacağı da belirtilmelidir.

 İşçi Alımı Sırasında İstenen Belgeler Nelerdir?

Burdur Çeltikçi Belediyesi işçi alım koşulları kapsamında kişilerden talep edilen belgelerden bazıları şu biçimde sıralanmaktadır;

  • Nüfus kağıdı fotokopisi, İkametgah belgesi
  • Diploma fotokopisi, KPSS puanını ibraz eden belge
  • İstenen sertifikalar ve eğitim belgeleri
  • Adli sicil kaydı

Bu belgelerin her biri hem güncel hem de sahih olmalıdır. Belgelerin güvenilirliği ya da güncelliği ile alakalı sorun yaşandığı zaman kadro başvurunuz olumlu yanıtlanmayacaktır.


Belediye İletişim Bilgileri Nelerdir?

Burdur Çeltikçi İlçe Belediyesi işçi alımları ne zaman sorusunun yanıtının alınması için kişilerin ilk olarak telefon numarası üzerinden bilgi almaları gerekmektedir; 2487112006. Bu numaraya ek olarak belgelerin eksikliği durumunda ya da herhangi bir husus ile alakalı yazışma yapmanız gerekirse faks numarasını da kullanabilirsiniz; 2487112041. 2169 kişilik bir nüfusa sahip olan bu ilçe kapsamında kişiler kısa bir süre içerisinde kadrolar hakkında gerekli bilgileri alabilir. Ayrıca belediyenin internet sitesinde de gerekli açıklamalara yer verilecektir.

Benzer İçerik  Bursa Orhangazi Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Burdur İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Burdur Kemer İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Burdur Söğüt Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Burdur Kızılkaya Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Burdur Yeşilova İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları