Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Bolvadin İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

05.11.2018
234
Bolvadin İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bolvadin İlçe Belediyesi işçi alımı 2019 sonu ile 2020 başı arasında devam edecektir. Özellikle terör ile mücadelede büyük sıkıntı yaşayan Afyonkarahisar’da işsizlik oranı her geçen gün artıyor. O nedenle belediyeler bu sorunu çözüme ulaştırabilmek adına kadro açıyor. Üstelik bu kadrolara işçi olarak girebilmek için KPSS’ye girmiş ve yüksek bir puan almış olmak durumunda kalınmıyor. Sadece başvuru tarihlerinde gerekli evraklar ile belediyeye başvuru yapmış olmak gerekiyor.

Bolvadin İlçe Belediyesi Başvuru Şartları

Belediyede işçi olarak işe başlamak isteyen kişiler belediyeye giderek iş başvurusu yapabiliyor. Ancak belediyede çalışabilmek adına gerekli kural ve şartlara uygun olmak gerekiyor. Bolvadin İlçe Belediyesi işçi alımı şartları aşağıdaki gibidir.

  • Yabancı uyruklu olan vatandaşların belediyeye başvuru yapma hakkı yoktur.
  • Kişinin 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Üst sınır ise 41 yaştır.
  • Adli sicilin temiz olması, terör ile bağlantının olmaması gerekmektedir.
  • Kişinin en az ilkokul mezunu olmuş olması önemlidir.

İş Başvuruları Nereden Yapılır?

İş başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar bunu iki şekilde yapabiliyor. İlk olarak başvuru için belediyeye gidilmesi uygundur. Yani bizzat belediyeye giderek iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Aynı zamanda belediyenin internet sitesine girebiliyor, online başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurabilirsiniz. Başvuru nasıl yapılır sorusunun yanıtı bu kadar kolaydır.

Bolvadin İlçe Belediyesi

Afyonkarahisar İl Belediyesi’ne bağlı olan Bolvadin İlçe Belediyesi 27 bin 261 nüfuslu ilçeyi yönetmektedir. Belediyenin internet sitesi www.bolvadin.bel.tr olarak sunulmaktadır. Aynı zamanda hem telefon numarası hem de faks numarası vardır. Telefon numarası 2726125234, faks numarası ise 2726124829 olarak verilmiştir. Herhangi bir sorunda mail ile iletişim sağlamak da mümkündür. Belediyenin mail adresi basinburosu@gmail.com olarak vatandaşa sunuluyor.

Benzer İçerik  Aksaray Sarıyahşi İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları, Başvuru Şartları
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.