Kızılören İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Kızılören İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Kızılören İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
05 Kasım 2018
693 okunma
Kızılören İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Kızılören İlçe Belediyesi işçi alımı işsizlik oranının düşmesi kapsamında verilen mücadelede büyük bir rol oynuyor. Belediye bünyesinde işçi alımları yapılmasının yanında anlaşmalı taşeron firmalar için de sözleşmeli işçi alımları yapılıyor. Üstelik işçi alımları için başvuru süresi 2018 yılının sonuna kadar sürüyor. Sadece başvuru yapılması, gerekli şartların sağlanması ve belgelerin hazırlanması yeterli oluyor. KPSS şartı aranmıyor.

İşçi Alımında Hangi Evraklar Gerekiyor?

Belediyenin işçi alımında vatandaştan istediği belgeler oldukça kolay hazırlanıyor. Kimlik fotokopisinin bulunması gerekiyor. Aynı zamanda adli sicil kaydının da adliyelerden alınması önemlidir. Bunun yanında en az ilkokul olmak kaydı ile diploma sunulması gerekiyor. Kişinin 18 yaşından büyük olması, bir de 41 yaşından gün almamış olması şartı aranıyor. Kızılören İlçe Belediye personel alımı için başvuracak olan kişinin mutlaka Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekiyor.

Başvurular Nereden Yapılıyor?

Başvuru için gerekli olan şartları sağlayan vatandaşlar başvuru formunu doldurabilir. İlk olarak başvuru formu için belediyeye gidilebiliyor. Belediyeye gitmeden başvuru yapmak isteyen vatandaşlar ise internet üzerinden online başvuru sağlayabiliyor. İşçi alımı başvurusu için İŞ-Kur her an ilan açacaktır.


  • Vatandaşlar belediyeye giderek personel biriminden başvuru yapabiliyor. Kişinin bizzat kendinin bu başvuruyu yapması gerekiyor.
  • İş-Kur belediye ile ortak bir çalışma sürdürüyor. Dolayısıyla İŞ-Kur üzerinden de iş ilanlarını değerlendirme şansı sunuluyor.

Kızılören İlçe Belediyesi İletişim Bilgisi

Kızılören İlçe Belediyesi, Afyonkarahisar’a bağlı olan bir belediyedir. İlçe içerisinde 1673 kişi yaşamaktadır. Belediyenin bir mail adresi ve internet sayfası bulunmamaktadır. Bilgi almak, görüş ve öneri bildirmek, başvuru için soru sormak ya da başka işlemler için telefon numarası 2725717655 olarak sunulmaktadır. Faks numarası ise 2725717057 olarak vatandaşa iletilmektedir.

Benzer İçerik  Polis Maaşları 2022 - 2023 | Polis Memuru Maaşları

İlginizi Çekebilir;

Akbank Avans Hesap Nasıl Açılır? (Nasıl Ödenir?)

Araç Rehin Karşılığı Kredi Vekalar, Arsa Kredileri Hesaplama ve Faiz Oranları

Garanti Bankası İban Sorgulama, IBAN Nedir? Garanti IBAN Sorgulama | Garanti Bankası

Afyonkarahisar Çayırbağ Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları