Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Bilecik Pazaryeri İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

11.11.2018
374
Bilecik Pazaryeri İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bilecik Pazaryeri İlçe Belediyesi işçi alımı için belediye yetkilileri İlçe Türkiye Çalışma ve İş Müdürlükleri arayıcılığı ile ilan vermektedirler. Bu ilanları takip ederek belediyenin personel alımı için başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurular ilan verildikten sonraki 10 gün içerisinde yapılmaktadır. Eğer başvuru tarihinin son günü resmi tatile denk gelirse bir sonraki iş günü de başvuruların yapılması söz konusudur.

Bilecik Pazaryeri İlçe Belediyesi İşçi Alımı İlanı

Pazaryeri İlçe Belediyesi personel alımı ilanı İş-kur resmi internet adresi üzerinde yayımlanmakta olup başvurular 10 günlük bir süre içerisinde yapılmaktadır. Başvuruları internet üzerinden yapabileceğiniz gibi kendiniz kurum müdürlüğüne giderek de başvuruda bulunabilirsiniz.

İlanda yer alan şartları taşımayanların, gerçek belge ve beyanda bulunmayanları başvuruları geçersiz sayılacaktır. Belediye personel alımı için artları taşıyanlar arasından bir liste oluşturulur ve bu listedeki kişiler arasından noter huzurunda kura çekilerek işçi alımı yapılır.


Bilecik Pazaryeri İlçe Belediyesi Personel Alımı Şartları

Pazaryeri Belediyesi personel alımı şartları için belilenmiş olan genel şartlar bulunmaktadır. Bu genel şartlar Pazaryeri Belediyesi memur alımı için de geçerlidir. Ancak belirlenen alınacak her pozisyondaki kadro için farklıdır. Mesela alınacak memur kadrosu için en az ön lisans mezunu olmak ve Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 60 almak gibi şartlar bulunurken alınacak işçi kadrosu için en az ilkokul mezunu olma şartı bulunmaktadır.

Pazaryeri İlçe Belediyesi İletişim Bilgileri

Bilecik iline bağlı olan Pazaryeri ilçesinin 6818 kişilik bir nüfusa sahiptir. Pazaryeri Belediyesi detaylı bilgi için www.pazaryeri.bel.tr resmi internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Pazaryeri belediyesinin resmi mail adresi info@pazaryeri.bel.tr , telefon numarası 2283812157 ve faks numarası 2283812616’dır. Bu iletişim adresleri ile Pazaryeri Belediyesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Benzer İçerik  Ulus İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.