Bilecik Söğüt İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Bilecik Söğüt İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Bilecik Söğüt İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
11 Kasım 2018
1.733 okunma
Bilecik Söğüt İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bilecik Söğüt İlçe Belediyesi işçi alımı için belediye yetkilileri Türkiye İş Kurumu Müdürlüğüne bilgi vererek ilan açılmasını sağlarlar. Türkiye iş kurumunun resmi internet sitesinde yayımlanmış olan belediye personel alımı iş ilanı yayımlandıktan sonraki 10 gün içerisinde başvurular alınır. Başvurular için gerekli olan şartlar ilanın detaylarında belirtilir.

Bilecik Söğüt İlçe Belediyesi Personel Alımı İlanı

Söğüt İlçe Belediyesi Personel alımı için ilan veren Söğüt belediyesi filit işçisi almak için gerekli olan şartları belirtmiştir. Filit işçisi haşere ilaçlaması yapacak olan kişidir. Pulvarizör ile larvalara ilaçlama, ulv cihazı ile uçkunlara karşı ilaçlama, el atamizörü ile yürüyen haşerelere karşı ilaçlama gibi işlerin yapılması için işçi alımı ilanı açılmıştır.

 

Bilecik Söğüt İlçe Belediyesi Personel Alımı Şartları

Bilecik Söğüt Belediyesi personel alımı için genel şartlar belirlenmiş olup açılan farklı pozisyonlar için farklı şartlar aranmaktadır. Filit işçisi için Söğüt Belediyesi başvuru şartları şu şekilde belirlenmiştir.

  • En az 1 yıl tecrübe
  • SGK’dan hizmet dökümü
  • C sınıfı ve üzeri ehliyet

Bu şartları taşıyan kişiler başvuruda bulunabilirler. Başvuruda gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunan kişilerin başvurulanın iptali söz konusu olacaktır. Eğer son müracaat tarihi resmi tatile denk gelirse o zaman başvurular için bir sonraki iş günü de devam edilebilir.

Bilecik Söğüt Belediyesi İletişim Bilgileri

Bilecik iline bağlı olan Söğüt ilçesinin nüfusu 14216 kişidir. Söğüt belediyesinin resmi internet sitesi olan www.sogut.bel.tr adresinden ilçe belediyesi hakkında detaylı bilgiye ve duyuru ve haberlere erişebilirsiniz. Söğüt belediyesinin resmi mail adresi de sogut@sogut.bel.tr’dir. Söğüt belediyesinin telefon numarası 2283613009 ve faks numarası 2283613866’dır. Bu iletişim bilgileri ile belediye yetkilileri ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Benzer İçerik  Artvin İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;


Burdur Söğüt Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bilecik İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bilecik İnhisar İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bilecik Bozüyük İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bilecik Gölpazarı İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları