Ağrı Tahir Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Ağrı Tahir Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Ağrı Tahir Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
06 Kasım 2018
776 okunma
Ağrı Tahir Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ağrı Tahir Belde Belediyesi işçi alım ilanı 2053 kişilik nüfusa sahip olan bu belediyede senede 2 kere kişilere sunulmaktadır. Bazı senelerde bu rakamın 1e kadar düşebildiği de bilinmektedir. Ayrıca kişilerin başvuru sayısı açılan kadronun kat ve kat fazlasıdır. Bu nedenle belirlenen tarihler arasında düzgün belgeler ile başvurularınızı tamamlamanız gerekir.

Kadro Başvuruları Sırasında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Tahir İlçe Belediyesi personel alımı kapsamında başvuruların tamamlanması için şu hususların dikkate alınması gerekmektedir;

  • Başvuru kapsamında sunulan belgelerin son 3 aya ait olması gerekir.
  • Başvuru sırasında herhangi bir sertifika isteniyorsa bunun MEB onaylı olması gerekmektedir.
  • Verilen bilgiler ile alakalı bir yanlışlık olursa ya da kadro hakkı elde etmiş ve istifa etmiş bir kişiyseniz başvurunu kabul edilmeyecektir.

Bu kurallara uyum sağlayarak kısa sürede başvurularınızı tamamlayabilirsiniz. Başvurunun tamamlanmasının akabinde ön elemeyi geçen kişiler arasında bir kura gerçekleştirilmektedir. Bu kura bazında kazana kişiye güvenlik tahkikatı uygulanmaktadır. Güvenlik tahkikatını geçemeyen kişilerin kadro hakları farklı bireylere devredilecektir.


Başvuru Belgeleri Nasıl İletilmelidir?

Ağrı Tahir Belediyesi işçi alımı ne zaman gerçekleşecek sorusu senede iki defa şeklinde yanıtlanmalıdır. Kişiler senede iki kere belgeleri elden göndermek sureti ile başvurularını tamamlayabilir. Bazı dönemlerde bu belgelerin kargo ile gönderilmesine de izin verilmektedir.

Belediye İletişim Verileri Nelerdir?

Ağrı Tahir Belde Belediyesi sözleşmeli personel ilanı ile alakalı olarak gerekli bilgilere erişim sağlayabilmek için telefon numarası üzerinden bilgi alabilirsiniz. Bu telefon numarası 4727142325dir. Ek yazışmalar yapmak isteyen kişiler için faks numarası da gerekli olabilir; 4727142319. Bunun yanı sıra yetkililer ile e-mail adresi üzerinden de iletişime geçebilirsiniz; gunduzbayar@hotmail.com. 2053 kişilik bir nüfusa sahip olan ilçe ile alakalı tüm bilgilere bu numaralar üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Benzer İçerik  Denizli Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Ağrı Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Afyonkarahisar Kırka Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ağrı Hamur İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ağrı Patnos İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ücretsiz İzin Formu