Denizli Buldan Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Denizli Buldan Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Denizli Buldan Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
10 Kasım 2018
1.137 okunma
Denizli Buldan Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Denizli Buldan Büyükşehir ilçe belediyesi işçi alımı kapsamında yürütülen çalışmalar neticesinde pek çok pozisyon doldurulacak. İşçi ve personel alımlarında herhangi bir şekilde ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı puan şartı aranmaz. Ancak belediye birtakım kriterler üzerinden işe alım yapar. 27558 nüfusa sahip olan Buldan, Denizli’nin ilçeleri arasında yer alır. İlçe belediyesi artan nüfusun iş ihtiyacını karşılayabilmek adına taşeron firmalar ile personel alımlarında anlaşmalı olarak çalışma yürütür.

Denizli Buldan Personel Alımlarında Aranılan Kriterler

Buldan işçi alımı 2022-2023 yıl sonu ve 2022-2023 yılında devam edecek. İş ilanlarını hem İŞKUR resmi sitesi üzerinden hem de www.buldan.bel.tr  ilçe belediyesi resmi web adresi üzerinden takip edebilirsiniz. İlan yayınlanmadan yapılan başvurular geçersiz sayılır. Bu nedenle kişilerin ilan yayınlandıktan sonra son başvuru tarihini kaçırmadan başvuruda bulunması şart.

Personel alımlarında aranılan kriterler değişiklik gösteriyor. Ancak genellikle belediyenin işçi alımlarında aradığı özellikler şöyle; 18 yaşından büyük olunması ve 41 yaşından büyük olmamak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olunması, kamu haklarından dolayı kısıtlı olmamak, herhangi bir şekilde yüz kızartıcı suç işlememiş olmak, terör olayları ile ilişkinin bulunmaması, erkek adayların askerliklerini yapmış olmaları. Ayrıca görevini yapmaya engel teşkil edecek bir sağlık sorununa sahip olmamakta belediye tarafından yürütülen iş alımlarında aranılan şartlar arasında yer alır. Denizli Buldan iş ilanları takip edenler bu şartlara uyum sağlıyor ise gerekli belgeleri hazırlayarak başvuru sürecin başlatabilir.


Buldan Personel Alımları İçin Gerekli Olan Belgeler

Buldan personel alımı konusunda gerekli belgeler genellikle; T.C kimlik, ikametgah adresi, sağlık raporu, adli sicil kaydı ve nüfus kaydı örneği. Detaylı bilgi adına info@buldan.bel.tr  mail adresi üzerinden ve 2584313583 telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Benzer İçerik  Denizli Çal Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Denizli Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Adana Kozan Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bursa Orhangazi Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Denizli Çardak Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Denizli Çivril Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları