Bilecik İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Bilecik İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Bilecik İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
11 Kasım 2018
1.031 okunma
Bilecik İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bilecik İl Belediyesi işçi alımı ve memur alımı yapmaktadır. Bilecik belediyesi Bilecik’te iş istihdamını arttırarak şehrin işsizlik oranını düşürmeyi hedeflemektedir. Belediye kadrosu ile de iş istihdamını arttırarak personel alımı gerçekleştirmektedir. Mühendis, sağlık personeli, hekim, tesisatçı, beden işçisi, temizlikçi, elektrikçi, zabıta, itfaiye eri, çöpçü, büro memuru, avukat ve daha birçok iş sahasında istihdam sağlamaktadır.

Bilecik İl Belediyesi Personel Alımı İlanı

Bilecik İl Belediyesi personel alımı için İş-kurun resmi internet adresine boş olan kadrolar için alınacak elemanlarda aranan şartları, kadroları ve kaç kişi alınacağını belirleyerek ilan veriyor. İlan verdikten sonraki 10 gün içerisinde başvurular için işlemler başlamış oluyor. Başvuru şartlarında belirlenen belgeler ve beyanlar ile başvuruda buluna bireylerin isimleri nihai listeye alınıyor. Nihai listeye alınan kişilerin isimleri KPSS puanı sıralaması ve ya aranan diğer koşullar neticesinde sıralanarak Belediyenin ilgili kurumlarına gönderiliyor.

Bilecik İl Belediyesi Personel Alımı Şartları

Bilecik sözleşmeli memur alımı 657 sayılı kanunun 4/B sözleşmeli memur şartlarında aranan koşullar dikkate alınarak yapılmaktadır. Personel alımı için aranan temel şartlar TC Vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, devamlı görevini yapmasına engel olacak bir sağlık sorununun bulunmaması, taksirli suçlar dışında 1 yıl ve daha fazla hüküm giymemiş olmak gibi genel şartlar yer almaktadırlar. Bu şartları ve özel olarak aranan şartları sağlayan kişiler yazılı ve ya sözlü sınava tabi tutulurlar.


Bilecik İl Belediyesi İletişim Bilgileri

Bilecik il nüfusu 55113 kişiden oluşmaktadır. Bilecik Belediyesi İnsan Kaynakları ile iletişime geçmek için belediyenin telefon numarası olan 2282121168 numarasını arayabilirsiniz. Bilecik belediyesinin faks numarası 2282121802 ve mail adresi de ozelkalem@bilecik.bel.tr. Bilecik belediyesinin resmi internet adresi ise www.bilecik.bel.tr‘dir.

Benzer İçerik  Aydın Nazilli Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Bilecik Söğüt İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Kefille Kredi Veren Bankalar, Kefil Şartıyla Kredi Veren Bankalar

Burdur İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bilecik İnhisar İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bolu İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları