Bilecik İnhisar İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Bilecik İnhisar İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Bilecik İnhisar İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
10 Kasım 2018
930 okunma
Bilecik İnhisar İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bilecik İnhisar İlçe belediyesi işçi alımı için 2018 yılında Türkiye İş Kurumu resmi internet sitesi üzerinden ilan vermiştir. Bu ilan verildikten sonra 10 gülük bir başvuru süreci başlamış olur. Başvurular bizzat kuruma giderek yapılabileceği gibi İş-kur resmi internet sitesi üzerinden de yapılabilmektedir.

Bilecik İnhisar İlçe Belediyesi Personel Alımı İlanı

Bilecik İnhisar İlçe Belediyesi personel alımı açıkta bulunan kadrolar için yapılmaktadır. Mesela belediye hizmetlerinde çalışan 5 beden işçisinin işten ayrılması üzerine yerine 5 yeni beden işçisi alınacaktır ya da yeni açılan bir kadro için personel alımı yapılacaktır. Bunun için belediye yetkilileri ilçede bulunan Türkiye İş Kurumuna ilan vermektedirler. Bu ilana başvuran ve şartları taşıyan kişiler arasından noter huzurunda bir kura yapılmaktadır. Kura sonucunda işe alımı gerçekleşen kişilerin güvenlik soruşturmasının tamamlanması üzerine işe başlamaktadır.

Bilecik İnhisar İlçe Belediyesi Personel Alımı Şartları

İnhisar belediyesi personel alımı için genel olarak belirlediği şartları şu şekilde sıralayabiliriz. TC vatandaşı olmak, askerlik ile ilişiği bulunmamak, kamu hizmetlerinden mahrum bulunmamak, taksirli suçlar dışındaki suçlardan 1 yıl ve daha fazla hüküm giymemiş olmak ve devamlı çalışmayı engelleyecek bir sağlık probleminin olmaması gibi genel şartlar bulunmaktadır. Bu şartlar ve alınacak pozisyonun şartlarını taşıyan kişilerin başvuruları değerlendirilerek kuraya tabi tutulacaktır.


Bilecik İnhisar İlçe Belediyesi İletişim Bilgileri

Bilecik İnhisar Nüfusu 1066 kişiden oluşan küçük bir kazadır. İnhisar belediyesi telefon numarası ile belediye hizmetlerinden yararlanabilir, bilgi alabilir, şikayet,  öneri ve isteklerinizi iletebilirsiniz. İlçe belediyesinin telefon numarası 2283712253 ve faks numarası 2283712251’dir. İlçenin resmi mail adresine mail atarak da belediye yetkilileri ile iletişime geçmeniz mümkündür. Mail adresi; inhisar@inhisar.bel.tr .

Benzer İçerik  Afyonkarahisar Yeşilçiftlik Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Bilecik İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bilecik Söğüt İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bilecik Bozüyük İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bilecik Osmaneli İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bilecik Gölpazarı İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları