Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Beşiri İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

10.11.2018
401
Beşiri İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Beşiri İlçe Belediyesi işçi alımı için sunulan iş ilanları İŞ-Kur üzerinden vatandaşlara iletiliyor. Aynı zamanda belediyenin ilan bölümünde de iş ilanlarına ulaşılabiliyor. Terör ile mücadele kapsamında kişiler işçi ilanlarına başvuruyor ve işsizlik oranı da bu sayede azalıyor.

Personel Alımında Gerekli Olan Belgeler

İlk olarak personel alımı için gerekli belgeler hazırlanmalıdır. Belgelerin eksiksiz şekilde hazırlanması işi alabilmek adına önemlidir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan ve şartları sağlayan kişiler hem belediyede hem de belediyenin taşeron firmalarında işçi olabiliyor.

  • Kişinin yabancı uyruklu bir vatandaş olmaması gerekiyor.
  • 18-41 yaş aralığının dışına çıkmamış olması önemlidir.
  • Adli sicil kaydı içerisinde yüz kızartıcı ya da terör suçu olmamalıdır.
  • Diploması olmayan kişilerin (en az ilkokul) başvuru yapması mümkün değildir.

Başvurular Nasıl Yapılır?

Başvuruları yapmak için iki seçenek sunuluyor. Beşiri Belediyesi İş-Kur desteğini alıyor. Bu nedenle kişiler İş-Kur üzerinden belediye iş ilanlarına ulaşabiliyor. Online bir şekilde belediye iş ilanlarına başvuru yapmak mümkündür. İşçi alımı başvurusu yapacak olan vatandaşlar bizzat belediyeye gidebiliyor ve belediyeden başvuru yapabiliyor. Her iki seçenek için de gerekli olan tüm belgelerin hazırlanması, başvuru sırasında sunulması çok önemlidir. Herhangi bir sınav ya da KPSS şartı da aranmayacaktır.

Beşiri İlçe Belediyesi İletişimi

Beşiri Belediyesi 8852 kişilik nüfusu ile Batman şehrine bağlıdır. Şehirde terör etkisi sonuna kadar hissedildiği için işsizlik oranları da oldukça yüksektir. Beşiri İlçe Belediyesi personel alımı sağlanarak işsizlik oranında bir düşüş hedeflenmektedir. Başvurular ile ilgili detaylı bilgi almak için telefon numarası 4883112202 olarak vatandaşlara sunulmaktadır. Aynı zamanda faks numarası 4883112064’tür. Mail adresi üzerinden görüş ve öneri bildirmek mümkün olmaktadır. Mail adresi sevkal67@hotmail.com olarak verilmektedir.

Benzer İçerik  Ankara Yenimahalle Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.