Kozluk İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Kozluk İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Kozluk İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
10 Kasım 2018
789 okunma
Kozluk İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Kozluk İlçe Belediyesi işçi alımı başvuru şartlarına odaklanan vatandaşlar belediyede ya da belediyenin taşeron firmalarında iş sahibi olabiliyor. İş-Kur üzerinden iş ilanlarını takip etmek, takip sonucunda başvurularda bulunmak önemli bir konudur. Başvuru yaparken başvuru formunu doğru ve eksiksiz bilgiler ile doldurmak, ardından başvuru için gerekli belgeleri hazırlamak önemlidir. Bu sayede iş başvurunuz değerlendirmeye alınacaktır.

Personel Alımı İş Başvurusu

İş başvurusu yapmak için öncelikle belediyenin işçi alımı kontenjanı açması gerekiyor. Kontenjan açıldığı zaman ise buraya başvuru yapılabiliyor. Personel alımı başvuru işlemleri hem İŞ-Kur üzerinden hem de belediyeden yapılabiliyor. Aşağıdaki adımların takip edilmesi gerekiyor:

  • İş-Kur üzerinden başvuru sağlanacaksa ilk olarak başvuru formu doldurulmalı, daha sonra belgeler faks yoluyla belediyeye iletilmelidir.
  • Belediye üzerinden başvuru sağlanacaksa kişi personel birimine gitmeli, burada form doldurmalı ve belgeleri belediyeye elden teslim etmelidir

Başvuruda Aranan Şartlar

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmayan kişilerin işe başvuru yapması mümkün değildir. Aynı zamanda yaş sınırlaması vardır. Kişi 18 yaşının üzerinde ve 41 yaşının altında olmalıdır. Adli sicil belgesi istenecektir. Bu belge içerisinde yüz kızartıcı bir suçun olmaması gerekiyor. Herhangi bir terör örgütü ile bağlantı olmaması da önemli bir konudur. İşçi alımı başvuru şartları arasında diploma da vardır. Vatandaşlar en az ilkokul ve üzerinde bir diplomaya sahip olmalıdır. Bu şekilde başvuru işlemleri yapılabilir.


Kozluk İlçe Belediyesi İletişimi

22840 kişilik nüfusu ile Kozluk ilçesi Batman’ın en büyük ilçesidir. İnternet sitesi www.kozlık.bel.tr üzerinden ilçe hakkında detaylı bilgi alınabilir. Aynı zamanda belediye ile ilgili görüş ve önerilerinizi belirtmek için de bir mail adresi veriliyor. Mail adresi kozlukbelediye@hotmail.com olarak sunuluyor. Telefon numarası ve faks numarası sıralı şekilde 4884112177 ve 4884114070 olarak veriliyor.

Benzer İçerik  Çankırı Kızılırmak İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Sandıklı İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Beşiri İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Batman Balpınar Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bursa Orhangazi Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı (Bireysel Hizmetler)