Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Sandıklı İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

05.11.2018
421
Sandıklı İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Sandıklı İlçe Belediyesi işçi alımı süresi 2018 yılının son gününde sona erecek. Hem belediyeler için hem de taşeronlar için iş ilanları belediyenin sitesinde ve İŞ-Kur bünyesinde bulunuyor. Kişilerin bu iş ilanları üzerinden başvuru sağlaması ve şartları yerine getirmesi önemlidir.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş ilanlarını kontrol etmek için belediyenin internet sitesine giriş sağlayabilirsiniz. Burada aktif işçi alım ilanları açık olacaktır. Sandıklı İlçe Belediyesi işçi alımı başvurusu yapabilmek için belediyenin internet sayfası dışında İŞ-Kur üzerinden de başvuru sağlamak mümkün olacaktır.


Başvuruda İstenen Belgeler Nelerdir?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmayan biri belediyenin iş ilanına başvurma hakkına sahip değildir. Aynı zamanda başvuru sahibinin 18 yaşından büyük, 41 yaşından da küçük olması önemli bir parametredir. Kişinin adli sicilinde herhangi bir yüz kızartıcı suçun olmaması da önemlidir. Başvuruda istenen belgeler kimlik fotokopisi, adli sicil kaydı, en az ilkokul olmak kaydıyla diplomadır. Bunun dışında devletin sınavına girilecektir. Mülakatlar ise daha sonra yapılacaktır. KPSS şartı aranmamaktadır.

Sandıklı İlçe Belediyesi İletişimi

31951 kişilik nüfusu ile Afyonkarahisar’ın en büyük ilçesi Sandıklı’dır. İşsizlik oranlarına bakıldığında en büyük yük de dolayısıyla bu ilçededir. O nedenle hem belediye için hem de belediyenin anlaşmalı olduğu taşeron firmalar için işçi alımları yapılmaktadır. Sandıklı İlçe Belediyesi personel alımı sayesinde işsizlik oranı düşürmek hedeflenmektedir. Tüm işçi alımları ile ilgili bilgileri aşağıdaki iletişim kanallarından alabiliyorsunuz.

  • 2725125005 telefon numarası sayesinde belediyeyi arayabilir, görüşebilirsiniz.
  • 2725126112 faks numarası sayesinde belediyeye gönderilmesi gereken belgeleri gönderebilirsiniz.
  • Haber@sandikli.bel.tr mail adresi sayesinde sorunlarınızı iletebilir, şikayet edebilir, görüş ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz.
  • sandikli.bel.tr internet adresi sayesinde iş ilanlarını, belediyenin yapmış olduğu faaliyetleri takip edebilirsiniz.

Benzer İçerik  Denizli Güney Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.