Batman Balpınar Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Batman Balpınar Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Batman Balpınar Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
09 Kasım 2018
747 okunma
Batman Balpınar Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Batman Balpınar Belde Belediyesi işçi alımı sayesinde hem iş olanağı sağlıyor hem de terör ile mücadele etmiş oluyor. Aynı zamanda dışa olan göçü de engellemeyi hedefliyor. İşçi ilanları belediyeye gidilerek öğrenilebilir. Aynı zamanda İŞ-Kur üzerinden de iş ilanlarını takip etmek mantıklı olacaktır. Bu sayede kısa sürede başvuru işlemlerini online olarak yapmış olursunuz.

Personel Alımı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Balpınar Belde Belediyesi hem kendi bünyesinde çalıştırmak için hem de taşeronlarının işçi ihtiyacını karşılamak için işçi alımı yapıyor. İşçi alım başvurusu yaparken de belirli şartlar koyuyor. Bu şartlara uygun olan kişiler belgelerini hazırlayarak ister belediyeye gelerek ister İş-Kur üzerinden başvurularını tamamlayabiliyor. Başvuru yaparken belgelerin hazır olması, form içerisindeki bilgilerin de tam ve doğru olması çok önemlidir.

Başvuruda Gerekli Olan Şartlar Nedir?

Vatandaşlar personel alım başvuru şartları hakkında bilgili olmak durumundadır, aksi halde başvuruları geçersiz sayılacaktır. TC vatandaşı olmak çok önemlidir. Aynı zamanda 18-41 yaş grubu içerisinde yer alınması gerekmektedir. Adli sicil kaydında herhangi bir suç yoksa başvuru yapılabilir. Terör ile herhangi bir bağlantı da olmamalıdır. Vatandaşların en az ilkokul düzeyinde bir diplomaya sahip olması istenmektedir.


Balpınar Belde Belediyesi İletişimi

Balpınar beldesi Batman iline bağlı olan beldelerden biridir. Nüfusuna bakıldığında 2877 kişinin bu beldede yaşadığı görülmektedir. Genel olarak belediyeden memnun olan halk, görüş ve önerilerini bildirmek istediğinde belediyeye gitmek durumunda kalıyor. O nedenle Batman Balpınar Belde Belediyesi personel alımı başvuruları ne yazık ki online bir şekilde sadece İş-Kur üzerinden sağlanıyor. Belediyenin internet adresi bulunmuyor. Telefon ve faks numarası bilgileri ise aşağıdaki gibidir:

  • Telefon numarası 4882572518
Benzer İçerik  Çankırı Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Batman İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Batman Kayapınar Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Batman Bekirhan Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Batman İkiköprü Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Batman Yücedağ Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları