Ardahan İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Ardahan İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Ardahan İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
06 Kasım 2018
790 okunma
Ardahan İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ardahan Belediyesi işçi alımı için kamu personel ilanlarına bakabilir ya da Ardahan il Belediye sayfasını açabilirsiniz. Coğrafi yapısı nedeniyle gelişimi tarıma bağlı olan Ardahan içerisinde zaman zaman belediye çalışanına ihtiyaç vardır. Personel ilanlarına güncel olarak resmi belediye sayfasından bakılabilir. Doğu Karadeniz Bölgesi sınırları içerisinde yer alan Ardahan personel alım duyurularını zaman zaman yapmaktadır.

Ardahan Belediyesi Personel Alımı Nasıl Yapılıyor?

Ardahan Belediyesi personel ilanı için proje koordinasyon birimlerine de bakabilirsiniz. Hibe başvuruları ve İşkur desteği ile kendi işinizi de kurabilir ve yeni istihdam alanları yaratabilir, başkalarına da iş imkanı sunabilirsiniz. Hayvancılık sektörünü geliştiren çalışmalar yapan belediye ofis elemanı, işçi, memur alımı gibi iş ilanları açmaktadır.

Ardahan Belediyesi Personel Başvuru Formu Nedir?

Ardahan Belediyesi personel başvuru formu sayesinde kısa zamanda belediyenin açmış olduğu ilanlara başvuru yapabilirsiniz. Eğitim durumu ve birtakım evraklar ile kısa zamanda başvurunuzu yapacak ve sonuçlara tekrar belediyenin sayfasından kısa süre içerisinde bakabileceksiniz. İnsan kaynakları birimine de işle ilgili sorularınızı istediğiniz zaman danışabilirsiniz.


Ardahan Belediyesi İletişim Bilgileri Nelerdir?

Ardahan merkez il belediyesi olduğunu söyleyebileceğimiz Ardahan Belediyesi hem telefon yoluyla hem de mail ile iletişim kurarak bilgi alabileceğiniz bir kurumdur. Haftaiçi çalışma saatleri arasında iletişim kurabileceğiniz telefonu 0478 211 3052 olarak verilmiştir. Ardahan Belediyesi’ne belge göndermek istiyorsanız faks yolunu kullanabilir ve faks numarası olan 0478 211 4524 numarayla belgeyi iletebilirsiniz. Ardahan Belediye’sinin online olarak ulaşabileceğiniz web sitesi de www.ardahan.bel.tr olarak verilmiştir. Ayrıca belediyenin mail adresinden de görüş ve önerilerinizi iletebileceğiniz için dilerseniz isteklerinizi ardahanbel@hotmail.com adresinden iletebilirsiniz. 18857 kişilik nüfusu olan Ardahan içerisindeki belediyenin güncel personel ilanlarına bakabilirsiniz.

Benzer İçerik  Afyonkarahisar Küçükhüyük Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Ardahan Damal İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ardahan Köprülü Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ardahan Çıldır İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ardahan Göle İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bolu İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları