Artvin Yusufeli İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Artvin Yusufeli İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Artvin Yusufeli İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
06 Kasım 2018
860 okunma
Artvin Yusufeli İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Yusufeli Belediyesi işçi alımı için personel alım ilanlarına bakarsanız belediyenin resmi web sayfasında size uyabilecek ilanların olduğunu görebilirsiniz. Personel başvuru şartları ve başvuru tarihleriyle beraber detaylara bakarak size uygun nitelikte olduğunu düşündüğünüz ilana vakit kaybetmeden anında başvuru yapabilirsiniz.

Yusufeli Belediyesi Personel Alımı Nasıl Yapılıyor?

Yusufeli Belediyesi kadrolu personel istihdamı için pek çok farklı alanda pozisyon açmıştır. Peyzaj mimarından çevre mühendisine, temizlik elemanından büro görevlisine kadar çeşitli istihdam alanları bulacak ve kendi yetkinliğinize uygun bir alana tarihleri kaçırmadan kısa sürede başvurunuzu yapabileceksiniz. Başvuru güncel bilgilerini sosyal medyadan da takip edebilirsiniz.

Yusufeli Belediyesi Personel Alım Şartları Nelerdir?

Yusufeli Belediyesi personel alım şartları içerisinde üniversite ve ön lisans denkliği gibi şartlar aranabilmektedir. Ancak her bir iş alanı için aranan nitelikler değiştiğinden tek tek incelemeniz daha doğru olacaktır. Bilgi almak için de belediyenin insan kaynakları birimi ile konuşabilir ve başvurunuzu da insan kaynakları birimine rahatlıkla yapabilirsiniz. Sonuçlar resmi web adresinden duyurulacak ve size de bilgilendirme gelecektir.


Yusufeli İlçe Belediyesi İletişim Bilgileri Nelerdir?

Artvin iline bağlı olduğunu söyleyebileceğimiz Yusufeli ilçesinde ikamet eden kişi sayısı 7172’dir. Hızlı belediyecilik anlayışına sahip olduğunu belirtebileceğimiz Yusufeli Belediyesi telefon kullanarak ulaşabileceğiniz kurumlardandır. Yusufeli Belediye’sinin telefon numarası 0466 811 2009 olarak geçer. Faks çekeceğiniz zaman da belediyede size verilen faks numarası 0466 811 2084’tür. Resmi web adresi üzerinden de gün boyu ulaşabileceğiniz Yusufeli Belediyesi, sitesi www.yusufeli.bel.tr adresi olarak güncellenmiştir. Resmi web adresini kullanarak Yusufeli ilçe belediyesi personel alımı hakkında güncel gelişmeleri yakından takip edebilirsiniz. Mail yoluyla düşüncelerinizi ve merak ettiklerinizi sormak isterseniz Yusufeli@yusufeli.bel.tr adresini kullanabilirsiniz.

Benzer İçerik  Artvin Ardanuç İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Artvin İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Artvin Arhavi İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Artvin Murgul İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Artvin Şavşat İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Artvin Hopa İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları