Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Artvin Arhavi İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

06.11.2018
477
Artvin Arhavi İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Arhavi Belediyesi işçi alımı için İŞKUR ile de anlaşmaya giren belediyelerden biridir. Memur ve işçi alımı yapan, bu kapsamda yatırımlarını geliştirerek istihdam yaratan Arhavi Belediyesi, nüfusu gün geçtikçe gelişen bölgelerden de biridir. Artvin’in il olmasından sonra gelişimini devam ettiren Arhavi ilçesi personel alımlarını belediyenin resmi sayfasından duyurmaktadır.

Artvin Arhavi Belediyesi Personel Alımı Hangi Alanlarda Yapılır?

Artvin Arhavi Belediyesi açık pozisyonları arasında avukat, zabıta memuru, mimar, sekreter, teknisyen, mühendis, temizlik işçisi, forklift operatörü, bekçi, büro personeli, temizlik işçisi gibi pozisyonlar yer almaktadır. Çalışanlar daimi, geçici ya da kadrolu olarak çeşitli statülerde istihdam edilecektir.


Arhavi Belediyesi Personel Başvuru Formu Nedir?

Arhavi Belediyesi personel başvuru formu sayesinde başvurunuzu belediyenin insan kaynakları birimine iletebilirsiniz. Belediyeyi sosyal ağlardan da takip edebilir ve iş ilanı yayınlandığı an kısa zamanda haberdar olabilirsiniz. Başvuru tarihine dikkat etmeli ve sizden istenen evrakları eksiksiz bir şekilde belediyeye teslim etmelisiniz. Aksi durumda başvurunuz da geçersiz sayılacak ve değerlendirmeye bile alınmayacacaktır.

Arhavi İlçe Belediyesi İletişim Numarası Nedir?

Artvin bölgesinde yer alan Arhavi ilçesi, Arhavi Belediyesi üzerinden hizmet vermektedir. 14823 kişilik nüfusu ile hizmet veren belediye internet ve telefon ağını da kullanan bir kurumdur. Arhavi Belediye’sine sormak istediklerinizi mesai saatleri içerisinde telefondan da sorabilirsiniz. Belediyenin telefonu 0466 312 4006’dır. İletmek istediğiniz bir evrak varsa faks numarası da 0466 312 4006 şeklinde telefon numarasıyla aynıdır. Online işlemlere de sahip olan belediyede personel alımlarına bakacaksanız internet sitesi www.arhavi.bel.tr adresini kullanabilirsiniz. Arhavi ilçe belediyesi personel alımı hakkında sorularınızı ve taleplerinizi de sitenin resmi mail adresi olan iletişim@arhavi.bel.tr mail adresinden yapabilirsiniz.

Benzer İçerik  Bolu Mengen İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.