Artvin Şavşat İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Artvin Şavşat İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Artvin Şavşat İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
06 Kasım 2018
752 okunma
Artvin Şavşat İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Şavşat Belediyesi işçi alımı için başvuru yapacağınız zaman belediyenin resmi sayfası size yönlendirmeleri ile eşlik edecek ve istihdam alanların gösterecektir. Karadeniz’in önemli illerinden biri içerisinde yer alan Şavşat’ta boşalan kadroların yerini hemen bir yenisi almakta ve başvuru yoğunluğu da yüksek olmaktadır. Bu nedenle güncel ilanları takipte kalmanız önemlidir.

Şavşat Belediyesi Sözleşmeli ve Kadrolu Eleman Alımı Nedir?

Şavşat Belediyesi kadrolu personel alımı için belediyenin resmi sitesi ilan yayınlamaktadır. Bu ilan içerisinde aranan nitelikler ve başvuru aşamasında götürülmesi gereken evraklar yer alır. Eğer aranan niteliklere uyuyorsanız siz de vakit kaybetmeden temizlik görevlisi, mimar, mühendis, büro görevlisi, avukat ve daha pek çok iş alanı için başvuru yapabilirsiniz.

Şavşat Belediyesi Eleman Alımı Şartları Nelerdir?

Şavşat Belediyesi personel alım şartları arasında her bir iş sahası için farklı yeterlilik ve uzmanlıkların istendiğini unutmamalısınız. Kimi iş alanlarında lisans mezunu olmak şart olurken kimi personel alımlarında sadece ilköğretim mezunu olmak yeterli olabilmektedir. Buna göre şartları iyi değerlendirerek başvurmalısınız.


Şavşat İlçe Belediyesi İletişim Numaraları Nedir?

Artvin iline bağlı Şavşat ilçesinin nüfusu 6588 kişiden oluşmaktadır. İlin küçük nüfuslu birimlerinden biri olduğunu söyleyebileceğimiz Şavşat Belediyesi telefon aracılığıyla da ulaşabileceğiniz kolay ve hızlı belediyecilik faaliyetine sahiptir. Belediyenin telefon numarası 0466 517 1481’dir. Faks çekmek istemeniz durumunda belediyede tuşlamanız gereken faks numarası 0466 517 1026’dır. Resmi web sitesinden de gün boyu ulaşabileceğiniz Şavşat Belediyesi, sitesi ise www.savsat.bel.tr adresi olarak geçer. Bu adres üzerinden Şavşat ilçe belediyesi personel alımı hakkında bilgi edinebilir, diğer belediyecilik hizmetlerine detaylı olarak bakabilirsiniz. Mail atmak istiyorsanız belediyenin e posta adresi olan savsatbelediyesi@hotmail.com adresini kullanmalısınız.

Benzer İçerik  Balıkesir Gömeç Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Artvin İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Artvin Arhavi İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Artvin Borçka İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Artvin Murgul İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Artvin Hopa İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları