Kurucaşile İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Kurucaşile İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Kurucaşile İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
10 Kasım 2018
756 okunma
Kurucaşile İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Kurucaşile İlçe Belediyesi işçi alımı 2022-2023 yılının son gününe kadar devam edecek. İşçi alımları sadece belediye bünyesine değil, taşeron firmalara da yapılacak. Belediyenin anlaşmalı olduğu taşeron firmalarda da belediye işçisi olarak çalışılabilecek. İlk olarak belediyede işçi olarak işe başlayabilmek adına başvuru yapılması gerekiyor. Kişilerin başvuru şartlarına uygun bir belge hazırlaması da çok önemlidir.

Personel Alımında Aranan Şartlar

Belediye iş ilanlarına başvuru yapabilmek için ilk olarak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak çok önemlidir. Yabancı uyruklu olanlar başvuruda bulunamaz. Bunun yanında 18 yaşından gün alınması, 41 yaşından ise gün alınmaması önemli bir konudur. Personel alımı şartları incelendiğinde kişinin en az ilkokul mezunu olması gerekiyor. Adli sicil kaydı isteniyor. Bu kayıt içerisinde hiçbir şekilde yüz kızartıcı bir suçun olmaması önemlidir. Bu şartlar altında başvuru yapılabilir.

Başvuru Nereye Yapılır?

İş başvurusu yapmak için belgelerini hazırlayan kişiler, 3 farklı şekilde iş başvurusu yapabiliyor. Personel alımı başvurusu yapılacaksa bunu belediye üzerinden yapabiliyorsunuz. Sadece belediye üzerinden değil online bir şekilde internet üzerinden başvuru işlemleri yapılabiliyor. Daha sonra sınava girmek gerekiyor. İş alımında KPSS şartı aranmıyor.


  • İş-Kur iş ilanlarını incelemek, bu ilanlar üzerinden başvuru yapmak mümkündür.
  • İsteyenler belediyenin internet sitesi üzerinden online bir şekilde başvuru sağlayabilir.
  • Kişiler bizzat belediyeye giderek iş başvurusunda bulunabilir.

Kurucaşile İlçe Belediyesi İletişim

1826 kişilik nüfusu ile Bartın’ın en küçük ilçelerinden biri olan Kurucaşile ilçesi, işçi alımları yapıyor. Kurucaşile İlçe Belediyesi personel alımı işlemlerini yapabilmek için belediyenin iletişim bilgileri gerekiyor. Mail adresi bilgi@kurucasile.bel.tr, internet adresi www.kurucasile.bel.tr olarak sunulmaktadır. Telefon numarası 3785181009 olarak veriliyor. Belge gönderebilmeniz için sunulan faks numarası ise 3785181891.

Benzer İçerik  Çanakkale Gökçeada İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Bilecik İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bursa Orhangazi Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Çorum Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı (Bireysel Hizmetler)