Artvin Hopa İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Artvin Hopa İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Artvin Hopa İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
06 Kasım 2018
890 okunma
Artvin Hopa İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Hopa Belediyesi işçi alımı için farklı yetkinlikler aramakta ve ilanlarını da resmi Hopa belediyesi sayfasından güncel olarak duyurmaktadır. Siz de belediye çalışanı olmak istiyorsanız resmi web adresini takip ederek güncel ilanlara bakabilir ve sizin için önemli olan, yetkinliğinizin olduğu bir ilana başvurabilirsiniz.

Hopa Belediyesi Hangi Alanlarda Personel Alımı Yapıyor?

Hopa Belediyesi sözleşmeli elaman alımı için farklı alanlarda başvuru yapabildiğinizi görebilirsiniz. Harita mühendisi, bilgisayar mühendisi, büro elemanı, zabıta, temizlik görevlisi, mimar gibi sayabileceğimiz çok sayıda personel ihtiyacını internet sitesi üzerinden duyuran belediye başvuru formunu doldurarak hızlı başvuru sistemini de kullanmış oluyor diyebiliriz. Bu sayede belediyeye gitmeden online ön başvurunuzu tamamlıyor ve onaylanırsa evrakları iletmek istediğiniz zaman belediye binasına gitmiş oluyorsunuz diyebiliriz.

Hopa Belediyesi Personel Alım Şartları Nelerdir?

Hopa Belediyesi personel alım şartları başvurduğunuz işe göre değişiyor. Kimi işler lisans mezunu olmanızı gerektirirken kimi işler sadece ön lisans ya da lise mezunu olmanız yeterli olabiliyor. Ancak erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak aranan kriterler arasında bulunuyor.


Hopa İlçe Belediyesi Telefon İletişim Numaraları Nedir?

Artvin içerisinde yer alan bol yeşili ve 18487 kişilik nüfusu ile dikkat çeken Hopa, belediyecilik hizmetiyle de tanınan yerlerden biridir. Hopa Belediyesi telefonla sorularınızı cevaplayabildiği için arayarak iletişim kurabileceğiniz telefon numarası 0466 351 4020 olarak belirlenmiştir. Faksla iletmek istediğiniz evrakların olması durumunda belediyede çevirmeniz gereken faks numarası 0466 351 4600’dır. Online adresi üzerinden güncel bilgilere ulaşabileceğiniz ve ilanları görebileceğiniz belediyede personel alımlarını yakından takip edecekseniz resmi sitesi olan www.hopa.bel.tr adresini kullanabilirsiniz. Hopa ilçe belediyesi personel alımı hakkında ilgilendiğiniz soruları 7/24 hopabelediyesi@hotmail.com adresine sorabilirsiniz.

Benzer İçerik  Denizli Serinhisar Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;


Artvin İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Artvin Arhavi İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Artvin Borçka İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Artvin Kemalpaşa Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Artvin Murgul İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları