Artvin Borçka İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Artvin Borçka İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Artvin Borçka İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
06 Kasım 2018
783 okunma
Artvin Borçka İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Borçka Belediyesi işçi alımı için belediye sayfasından ilanlarını yayınlamıştır. Resmi web adresini kullanarak siz de belediyenin ilanlarına detaylı olarak bakabilir ve personel alım sürecini takip edebilirsiniz. Kadrolu, sözleşmeli, süreli ya da süresiz olarak ilan veren belediye içerisinde birbirinden farklı ilanların yer aldığını göreceksiniz.

Borçka Belediyesi Personel İlanları Nelerdir?

Borçka Belediyesi kadrolu eleman alımı için başvurabileceğiniz belediye insan kaynakları birimi farklı yetkinlikler ve şartlar isteyecektir. Büro görevlisi, bekçi, eski hükümlü alımı, temizlik personeli gibi yetkinlikleri başka olan ilanlar görebilir ve üniversite mezuniyeti gerektiren, mimar mühendis gibi alımlar olduğunu da zaman zaman görebilirsiniz.

Borçka Belediyesi Hangi Şartlarda Personel Alımı Yapar?

Borçka belediyesi personel başvuru şartları arasında pek çok farklı kriter vardır. Ön lisans, lisans ya da ilköğretim gibi pozisyona göre başvuru şartı da değişecektir. Başvuru formunu eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurarak başvuru tarihine kadar iletmeniz aranan en önemli özellikler arasında yer almaktadır. Bu şartları yerine getirdiğiniz zaman eleman alımı için evraklarınız belediye tarafından değerlendirme sürecine de alınacaktır.


Borçka İlçe Belediyesi Telefon ve Mail Adresi Nedir?

Artvin bölgesinde bulunan Borçka Belediyesi 11770 kişilik nüfusa hizmet veren ve belediyecilik anlamında gelişmiş, hızlı bir kurumdur diyebiliriz. Borçka Belediye’sine gitmeden de arayarak ulaşabileceğiniz telefon numarası 0466 415 1033 olarak belirlenmiştir. Faks da kullanan belediyeye evrak iletmek istediğiniz zaman çevirmeniz gereken faks numarası da 0466 415 1371 olarak belirlenmiştir. Online işlemleri de kullanabileceğiniz belediyede personel alımlarını yakından takip etmek istiyorsanız belediyenin resmi internet sitesi olan www.borcka.bel.tr adresini kullanabilirsiniz. Borçka ilçe belediyesi personel alımı hakkında sorularınızı kısa zamanda yanıtlayabilecek olan bilgiişlem@borcka.bel.tr adresine sorabilirsiniz.

Benzer İçerik  Burdur Çavdır İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;


Artvin İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Artvin Yusufeli İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Artvin Murgul İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Artvin Şavşat İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Artvin Hopa İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları