Artvin Kemalpaşa Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Artvin Kemalpaşa Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Artvin Kemalpaşa Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
06 Kasım 2018
789 okunma
Artvin Kemalpaşa Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Kemalpaşa Belde Belediyesi işçi alımı ilanı için sözleşmeli elaman alım sayfalarına bakabilir ve kadrolu ya da süresiz olarak başvuru yapabilirsiniz. Eleman açığını anında kapatan çalışkan bir belediye olan Kemalpaşa Belediyesi, Artvin ekonomisi için de önemlidir. Bu nedenle güncel iş ilanları için takipte kalmanız önemlidir.

Kemalpaşa Belediyesi Personel Alımı Nasıl Yapılıyor?

Artvin ili iş ilanları içerisinde yer alan Kemalpaşa personel alımı peyzaj mimarlığı, çevre ve harita mühendisliği, temizlik elemanı, güvenlik görevlisi ve büro elemanı gibi çok farklı iş sahalarında olabiliyor. Farklı iş sahalarında personel ilanlarına bakanlar başvuru formu ile kısa zamanda ilana başvurabiliyor.

Kemalpaşa Belediyesi Personel Alımında Erkek Adaylarda Aranan Nitelikler Nelerdir?

Kemalpaşa Belediyesi personel alımı aranan nitelikler arasında erkek adayların askerliğini tamamlamış olması önemli bir kriterdir diyebiliriz. Askerliğini tamamlayan erkeklerde aranan eğitim kriteri her iş için farklıdır. Mimar alımı ile büro görevlisi arasında beklenen eğitim farklılığı değişeceğinden bunu detaylı olarak belediyenin personel alım sayfasında görebilirsiniz. Belediye personel alım sayfasında başvuru tarihlerini de göreceksiniz.


Kemalpaşa Belde Belediyesi İletişim Bilgileri Nelerdir?

Artvin’de yer alan Kemalpaşa, şehrin 5216 nüfusluk bir beldesidir. Bu nedenle belde belediyesi olarak geçen ve kolay belediyecilik anlayışına sahip olan Kemalpaşa Belediyesi aradığınız zaman da size yardımcı olacak bir belediyedir. Kemalpaşa Belediye’sinin telefon numarası 0466 361 2297’dir. Belediyenin faks numarası da 0466 361 3521’dir. Resmi web adresini kullanarak gün boyu iletişim kurabileceğiniz Kemalpaşa Belediyesi, resmi sitesi www.kemalpasa.bel.tr adresinde yer alır. Kemalpaşa belde belediyesi personel alımı hakkında yeni bilgileri ve başvuruları yakından takip edebilirsiniz. Mail yoluyla belediye ile iletişime geçmek isterseniz cengizyagci08@hotmail.com adresinden mail atabilirsiniz.

Benzer İçerik  Kurucaşile İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Artvin İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Çorum Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Amasya Hamamözü İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

QNB Finansbank Hayat Sigortası, Kredi Hayat Sigortası – Finansbank

Artvin Murgul İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları