Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Batman Bekirhan Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

09.11.2018
371
Batman Bekirhan Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Batman Bekirhan Belde Belediyesi işçi alımı 2020 yılının Şubat ayına kadar başvuru kabul ediyor. Başvuru aşamasında belgelerin tam olması, başvuru formunun doldurularak elden teslim edilmesi önemlidir. Belediye ve taşeron firmalar için işçi alımı yapılacaktır.

Vatandaş Nelere Dikkat Etmeli?

Vatandaşlar işçi alımı başvurusu yaparken belediyenin isteklerine odaklanmalıdır. Belediye aşağıdaki şartların sağlanmasını istemektedir.

  • Başvuru sahibinin yabancı uyruklu bir vatandaş olmaması gerekiyor.
  • 18 yaşından gün almış olması önemli ama 41 yaşından da gün almamış olması gerekiyor.
  • Adli sicilinde herhangi bir suçtan ceza almamış olması önemli bir konudur.
  • En az ilkokul ve üzerinde bir diploma sunulmalıdır.

Başvuru Nasıl Yapılmalı?

İş-kur üzerinden başvuru yapma hakkı vatandaşlara sunuluyor. Online bir şekilde giriş yapılması gerekiyor. Daha sonra ise hemen iş ilanları araştırılmalı, ilan çerçevesinde sunulan belgelerin hazırlanması önemlidir. Hazırlanan belgeler ise faks numarası üzerinden belediyeye sunulmalıdır. İsteyen kişiler personel alımı başvuru formu için belediyeye gidebilir ve yüz yüze işlem yapabilir. Bu aşamada belgelerin elden teslim edilmesi gerekecektir. Başvuru sonrasında yazılı sınav yapılacak. Bu sınavdan yüksek puan alanlar için de bir mülakat düzenlenecektir.

Bekirhan Belde Belediyesi İletişim

Bekirhan Belde Belediyesi Batman ili içerisinde yer almaktadır. 2693 haneli nüfusu ile küçük bir belde olduğu söylenebilir. Batman Bekirhan Belde Belediyesi personel alımı yapıyor ancak belirli kurallara uyan vatandaşların başvurması isteniyor. Başvuru ile ilgili bilgi alabilmek, görüş ve öneri bildirmek, herhangi bir şikayeti iletmek ya da soru sormak için mail adresi bekirhanbelediyesi@hotmail.com olarak vatandaşlara sunuluyor. Aynı zamana telefon numarası 4884236025 olarak biliniyor. Belge göndermek isteyen kişiler için faks numarası da bulunuyor. Faks numarası 4884236124 olarak veriliyor.

Benzer İçerik  Ankara Elmadağ Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.