Ardahan Göle İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Ardahan Göle İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Ardahan Göle İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
06 Kasım 2018
888 okunma
Ardahan Göle İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Göle Belediyesi işçi alımı ilanlarına bakabileceğiniz belediye sayfasında detaylara da kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Akarsuları, ormanları ve çiçek çeşitliliği ile keşfedilmeyi bekleyen bir cennet olan Ardahan Göle içerisinde belediyeciliği güçlendirmek adına pek çok çalışma yapılmaktadır ve bunlardan biri de yeni elemanlara ihtiyaç duymaktır.

Göre Belediyesi Hangi Alanlarda Eleman Arıyor?

Göre Belediyesi personel ilanı için siteyi incelediğiniz zaman zabıta memuru, itfaiyeci, şoför, temizlik görevlisi gibi elemanlara ihtiyaç olduğunu görebilirsiniz. İş başvurusu yaptığınız alanlar kadrolu ya da sözleşmeli olabilir. İşe alım sürecinde sizden istenen belgeler ve evraklar da belediyenin sayfasında duyurulacaktır.

Göre Belediyesi Personel Alımı Nasıl Yapılıyor?

Göre Belediyesi personel başvuru formu ile diplomanızla beraber belediyenin insan kaynakları birimine başvuru yapabilirsiniz. Başvuru formu dışında vesikalık gibi ekstra evraklar istenebilir. Kısa zamanda başvuru yapabileceğiniz için sonuçları da belediye sayfasından kısa sürede göreceksiniz. Çeşitli departmanlarda çalışacak olan elemanlar için belediye sözleşme yapacak ve sözleşme şartlarını açıkça yazılı olarak belirtecektir.


Göle Belediyesi İletişim Bilgileri Nelerdir?

Göle içerisinde yer alan Göle İlçe Belediyesi, bölgesinde ikamet edenlere telefon ve mail yoluyla bilgi veren belediyelerden biri oluyor. Mesai saatleri arasında arayabileceğiniz Göle Belediye’sinin telefonu 0478 411 3414 olarak belirlenmiştir. Göle Belediyesi için iletişim hattı olan faksı da kullanabilir ve belge gönderebilirsiniz. Faks numarası ise 0478 411 2005’tir. Göle Belediye’sinin resmi internet sitesi de açık olduğu için www.gole.bel.tr resmi adresi üzerinden merak ettiklerinizi bulabilir ve başvurularınızı yapabilirsiniz. Sitenin resmi e posta adresinden de mail ilettiğinizde kısa zamanda size dönüş yapılacaktır. Belediyenin mail adresi golebelediyesi@hotmail.com adresidir. Göle ilçe belediyesi personel alımı hakkında merak ettiklerinizi mesajla iletebilirsiniz.

Benzer İçerik  Diyarbakır Hani Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Ardahan İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ardahan Köprülü Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ardahan Damal İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ardahan Çıldır İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Pegasus personel alımı yapacak! Pegasus pilot alımı başvuru şartları…