Ardahan Damal İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Ardahan Damal İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Ardahan Damal İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
06 Kasım 2018
735 okunma
Ardahan Damal İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Damal Belediyesi işçi alımı sürecini geçtiğimiz günlerde başlatmış olan belediyelerden biri olarak karşımıza çıktı. Resmi web sayfasından duyuru yapan belediye istihdam etmek üzere farklı pozisyonlardaki elemanlar için de bir umut ışığı oldu. Başvuruları ve süreci belediyenin resmi sayfasından kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Damal Belediyesi İşçi Alımı Nasıl Yapılıyor?

Damal Belediyesi personel alımı 2022-2023 senesinden beri İşkur birliği ile yapar. Beko Loder yani kazıcı ve yükleyici operatörü alım ilanını açmış olan belediye sadece bir kişiyi istihdam etmişti. İlköğretim mezunu her adayın başvurabileceği bu iş dışında Daal belediyesinin resmi web sitesinde güncel personel alım ilanları olduğunu da göreceksiniz.

Damal Belediyesi Personel Alımı Başvuru Tarihleri Ne Zaman?

Damal Belediyesi personel alımı başvuru tarihleri hakkında bilgiyi belediyenin resmi sayfasından alabilir ve duyurular bölümüne de detaylı olarak bakabilirsiniz. Belediyenin duyuru sayfasında yer alan işe alım süreçleri ve diğer personel alımlarıyla ilgili daha detaylı bilgiyi de bulabileceksiniz. Yardım almak için insan kaynaklarına da danışabilir ve özgeçmişinizi insan kaynaklarına bırakabilirsiniz.


Damal Belediyesi İletişim Bilgileri Nelerdir?

Ardahan içerisinde yer alan Damal İlçe Belediyesi, bağlı olan vatandaşlara hem telefon hem de mail yoluyla bilgi verebiliyor. Mesai saatleri arasında arayabileceğiniz belediyenin telefonu 0478 651 4778 olarak belirlenmiştir. Damal Belediyesi’ne evrak iletmek istiyorsanız faks yolunu da kullanabilirsiniz. Faks numarası ise 0478 651 1478’dir. Damal Belediye’sinin online iletişim kanalı ise mail hattıdır. Kurumun resmi e posta adresinden de görüş ve önerilerinizi gönderebileceğiniz için dilerseniz iletmek istediğiniz mailleri damalbelediyesi@hotmail.com adresinden iletebilirsiniz. Damal halkının nüfusu ise güncel olarak 3210 kişidir. Damal ilçe belediyesi personel alımı hakkında merak ettiklerinizi mail yoluyla sorabilirsiniz.

Benzer İçerik  Burdur Altınyayla İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Ardahan İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ardahan Köprülü Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ardahan Posof İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ardahan Göle İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ardahan Çıldır İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları