Antalya Manavgat Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Antalya Manavgat Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Antalya Manavgat Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
06 Kasım 2018
746 okunma
Antalya Manavgat Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Manavgat Belediyesi işçi alımı anlamında geniş bir yelpazeye sahip olan ilçelerden biridir. Antalya’nın yüzölçümü olarak en büyük ikinci ilçesi olan Manavgat, yazın da turistlerin gözbebeği olan bölgelerden biridir. Personel alımı anlamında geniş bir kapasitesi olan ilçede çeşitli iş ilanları görebilirsiniz.

Manavgat Belediyesi İşçi Alımı İlanları Nelerdir?

Manavgat personel alım ilanları arasında kariyeriniz doğrultusunda başvuru yapabileceğiniz pek çok ilan göreceksiniz. Açık iş pozisyonları arasında temizlik işçisi, büro personeli, şoför, özel güvenlik elemanı, peyzaj mimarı gibi farklı yetkinliklere sahip ilanlar göreceksiniz.

Adayların iş başvurusu yapabilmeleri için lise, ön lisans ve lisans mezuniyeti gibi farklı kriterler aranır. Kadrolardan ve eleman ilanı son başvuru tarihlerinden internetten haberdar olabilirsiniz.

Manavgat İlçesi Personel Alımına Nasıl Başvuru Yapılır?

Manavgat Belediyesi personel başvuru formu ile başvuru yapabileceğiniz eleman ilanlarında sizden okul mezuniyet belgesi, vesikalık fotoğraf ve farklı evraklar istenebilir. Bunları eksiksiz bir şekilde son başvuru tarihine kadar belediyeye iletmeniz durumunda insan kaynakları başvurunuzu inceleyecektir. Geri dönüşler mail ya da telefon yoluyla yapılacak ya da belediyenin resmi web sitesinde ilan edilecektir. Böylece işe başlangıç tarihi ve sonuçlarını öğrenebilirsiniz.


Manavgat Belediyesi İletişim Bilgileri Nedir?

Manavgat Belediyesi telefonu 0242 746 1082 olarak verilmiştir. Eğer kuruma faks çekmek isterseniz faks numarası da 0242 746 7575’tir. İnternet üzerinden de belediye ile ilgili pek çok bilgiye erişebileceğiniz için Manavgat Belediyesi resmi internet sitesi www.manavgat.bel.tr olarak girilebilir. Mail adresine de internet sitesi üzerinden erişebileceğiniz kuruma mesajlarınızı doğrudan belediye@manavgat.bel.tr adresinden iletebilirsiniz. 208526 kişilik nüfusa sahip olan bu turistik bölge içerisinde siz de belediyecilik hizmetlerine kolaylıkla iletişim yollarını kullanarak ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerik  Afyonkarahisar Yeşilçiftlik Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Antalya Demre Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya İbradı Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya Aksu Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ardahan Posof İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları