Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Ardahan Çıldır İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

06.11.2018
448
Ardahan Çıldır İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Çıldır Belediyesi işçi alımı ilanlarına bakabileceğiniz belediye sayfasında başvuru süreçlerini ve diğer detayları da kolaylıkla görebileceksiniz. Kış aylarının sert geçtiği Çıldır ilçesi içerisinde çalışan kesime daha fazla ihtiyaç duyulmaya başlandığı için belediye sayfası da kadrolu ve işçi olarak farklı ilanlar yayınlamaktadır.

Ardahan Çıldır Belediyesi Personel İhtiyacı Nedir?

Çıldır Belediyesi personel alımı 2020 senesinde de farklı alanlarda ihtiyaçlara sahip. İtfaiyeci, memur, mühendis, büro görevlisi, zabıta memuru gibi açık iş ilanlarına vakit kaybetmeden kısa sürede başvurabilir ve iş ilanlarını belediyenin sayfasından kolaylıkla takip edebilirsiniz. Sözleşmeli ya da geçici olarak başvurduğunuz iş ilanları hakkında kısa sürede belediyeden tarafınıza bir geri dönüş olacaktır.

Çıldır Belediyesi Hangi Şartlarla Personel Alacak?

Çıldır Belediyesi personel alım şartları arasında kişilerin mezuniyet durumları, KPSS puanları, yaşları ve deneyimleri gibi kriterler rol oynamaktadır. Her bir iş başvurusu için farklı yetkinlikler aranır. Başvuru tarihini kaçırmadan başvuru formuyla beraber belediyenin ihtiyaç duyduğu eleman ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.


Çıldır Belediyesi İletişim Bilgileri Hakkında Bilgi

Ardahan’a bağlı olan Çıldır İlçe Belediyesi, bölge halkına hem telefon hem de mail yoluyla bilgi verebiliyor. Belediye mesai saatleri arasında iletişim kurabileceğiniz belediyenin telefonu 0478 311 2800 olarak verilmiştir. Çıldır Belediyesi’ne belge göndermek istiyorsanız faks hattını deneyebilir ve faks numarası olan 0478 311 2515 numarayı çevirebilirsiniz. Çıldır Belediye’sinin online olarak iletişim kurabileceğiniz resmi web sitesi de www.cildir.bel.tr olarak verilmiştir. Çıldır Belediye’sinin e posta adresinden de görüş ve önerilerinizi iletebileceğiniz için dilerseniz iletmek istediğiniz mesajları cildirbelediye@mynet.com adresinden iletebilirsiniz. Çıldır halkının nüfusu ise 2870 kişidir. Çıldır ilçe belediyesi personel alımı hakkında telefon ya da mail yolunu kullanabilirsiniz.

Benzer İçerik  Afyonkarahisar Değirmenayvalı Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.