Adıyaman Besni İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Adıyaman Besni İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Adıyaman Besni İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
05 Kasım 2018
807 okunma
Adıyaman Besni İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Besni ilçe belediyesi işçi alımı, bizzat kurumun çıktığı ilan sonrasında yapılacaktır. Besni, Adıyaman il sınırları içinde yer alan bir kazadır. Son nüfus sayımına göre 28213 kişi burada ikamet etmektedir. Oldukça küçük bir ilçedir. Temel geçim kaynaklarından birisi tütüncülüktür. Türkiye’nin en iyi olarak tanımlanan tütünleri burada yetişir. Besni belediyesi memur alımı çerçevesinde bir takım şartlar belirlenmiştir. Bunlara uyum göstermek gerekmektedir. Kriterleri şöyle özetleyebiliri;

  • Belediye bünyesinde çalıştırılacak olan uzman kadroları için 4 yıllık lisans mezunu almak gerekmektedir. İlgili bölümleri bitirmiş olan kişiler, sahip oldukları diploma ile bizzat Besni Belediyesi’ne giderek işlemleri başlatabilirler.
  • Besni Belediyesi aynı zamanda güvenlik personeli de alacaktır. Bu ilan için herhangi bir merkezi sınav şartı söz konusu değildir. Güvenlik sertifikası veren bir kuruluştan eğitim almak ve bunu başarılı bir biçimde bitirmek yeterlidir.
  • Temizlik işçisi alımı Besni İşkur aracılığı ile de yapılmaktadır. Vasıfsız işçi olarak çalıştırılacak kişiler için KPSS şartı yoktur. 18 yaşından gün almış olmak gerekmektedir.
  • Başvuru sürecinin başarılı bir şekilde tamamlanabilmesi için belediyeye gitmek ve ilgili formu doldurmak, gerekmektedir.
  • Sınav tarihleri ise daha sonra açıklanacaktır.
  • Besni Belediyesi personel alımı için birçok değişik iletişim kanalı vardır.

Belediyenin resmi telefon numarası 4163181009 şeklindedir. Alan kodu ile beraber çevrilen bu numara sayesinde, istenilen her türlü departmana erişim sağlamak çok zaman almaz. Buna ek olarak faks çekmek isteyen kişiler için ise 4163181221 numarası aktif bir biçimde hizmet vermektedir. Adıyaman il sınırları içindeki ilçenin belediyesine ait olan www.besni.bel.tr adındaki web sayfası da kullanılabilir. Bu sayede memur ve işçi alımına dair bilgi edinmek çok zaman almaz.

İlginizi Çekebilir;

Adıyaman Besni Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Adıyaman Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Adıyaman Gölbaşı Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Adıyaman Köseceli Büyükşehir Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Adıyaman Kömür Büyükşehir Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Benzer İçerik  Afyonkarahisar Işıklar Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları