Antalya Aksu Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Antalya Aksu Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Antalya Aksu Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
06 Kasım 2018
976 okunma
Antalya Aksu Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Aksu Belediyesi işçi alımı için belediyenin resmi internet sitesine bakabilir ve Antalya içerisindeki diğer 19 ilçelerdeki ihtiyaçlara da göz gezdirebilirsiniz. Antalya Büyükşehir belediyesi olduğu için bünyesinde çok sayıda memura da ihtiyaç duyan belediyelerden biri olduğu için ilan sayısı daima yüksektir. Bu nedenle güncel olarak Antalya ilçelerinin ve beldelerinin personel alım ilanlarını kontrol edebilirsiniz diyebiliriz.

Antalya’da Personel Alımına İhtiyaç Duyulan Bölgeler Neresi?

Antalya Belediyesi iş ilanları içerisinde şu an alıma açık olan bölgeler olarak Kepez, Konyaaltı, Muratpaşa, Serik, Manavgat gibi bölgeler gözüküyor. Belediyelerin resmi internet sitelerini takip ederseniz detaylı bilgiye ve başvuru şartlarına daha net ulaşabilirsiniz. Personel alımları için son başvuru tarihini de kaçırmamaya dikkat etmelisiniz.

Personel Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

Aksu Belediyesi personel alım şartları içerisinde KPSS puanınız, eğitim diplomanız, deneyiminiz ve benzeri bilgiler istenecektir. Sözleşmeli ya da kadrolu olarak yapılan alımlarda istenen evraklar birbirinden farklılık göstereceği için detaylı olarak evraklara bakmanız gerekir. Personel alımlarında sıralama sistemi de sizin belediyeye girip giremeyeceğinizi belirleyeceğinizden puanlarınızın önemi son derece büyüktür diyebiliriz.


Aksu Belediyesi’ne İletişim Yolları Nelerdir?

Aksu Belediyesi’ni aramak istiyorsanız telefonu 0242 426 3049 olarak verilmiştir. Aksu Belediyesi’ne faks ile iletmek istediğiniz bir belge varsa belediyenin faks numarası 0242 426 3982’dir. Resmi mail adresini kullanarak belediye ile ilgili pek çok bilgiye ulaşmanız mümkündür. Antalya Aksu Belediyesi’ne mesajlarınızı iletebileceğiniz resmi mail adresi info@aksu.bel.tr olarak belirlenmiştir. 67476 kişinin ikamet ettiği Aksu bölgesi içerisindeki işçi alımlarıyla ilgili merak ettiklerinize anında cevap alabileceksiniz. Aksu büyükşehir ilçe belediyesi personel alımı için web site üzerindeki tüm bilgileri inceleyebilir ve güncel detayları kaçırmayabilirsiniz.

Benzer İçerik  Sason İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Cumhurbaşkanlığı Kararları Yayınlandı

Antalya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Aydın Aski Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya Kepez Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya Döşemealtı Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları