Antalya Demre Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Antalya Demre Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Antalya Demre Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
05 Kasım 2018
758 okunma
Antalya Demre Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya Demre Büyükşehir ilçe belediyesi işçi alımı, anlaşmalı olunan taşeron firmaları üzerinden yürütülür. İşçi ve hizmetli alımları adına belediye bazı özelliklere sahip olunmasını ister. 25718 nüfusa sahip olan Demre, bilindiği üzere Antalya’nın ilçeleri arasında yer alır.

Antalya Demre Belediyesi İş İlanları

Demre personel alımı adına yapılması gereken öncelikle başvuru formunu doldurmak olacak. Başvuru formu İşkur sitesinde de açılmakta. Burada yer alan başvuru formunu dikkatlice doldurarak ön başvuru sürecini başlatmış olursunuz.

Belediye tarafından yürütülen personel alımı adına genellikle 657 sayılı Devlet Memurları kanununun 48. Maddesi gereğince; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak ve kamu haklarından mahrum olmamış olmak gerekir. Erkek adaylar için ise askerlik şartının yerine getirilmiş olması şart. Askerlik ile ilgili herhangi bir ilişkinin bulunmaması da aranılan şartlar arasında yer alır. Demre iş ilanları İşkur sitesi üzerinden ya da belediyenin resmi sitesi adresinden takip edilebilir.

Antalya Demre Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı

Demre belediyesi işçi alımı kapsamında güvenlik görevlisi, bahçe ve çevre düzenlemesi personeli olmak üzere pek çok pozisyonda ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı puanları dikkate alınmıyor. Ancak memur alımları söz konusu olduğunda KPSS puanları da aranılan kriterlere giriyor.


info@demre.bel.tr Demre belediyesi mail adresi üzerinden yetkili kişiler ile iletişime geçebilirsiniz. Bunun yanı sıra Demre Belediyesi telefon numarası 2428715051 ve faks numarası da 2428713661.

Belediye tarafından yapılan iş ilanlarını güncel olarak takip etmeniz son başvuru tarihi hakkında bilgi sahibi olmanız açısından oldukça önemli. Yapılan başvurular ilgili komisyon tarafından değerlendirilir. Başvuru tarihi olmaksızın kurum bünyesinde bulunan insan kaynakları üzerine bırakacağınız özgeçmiş geçerli olarak kabul edilmemektedir.

Benzer İçerik  Diyarbakır Dicle Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Antalya İbradı Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya Alanya Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya Kemer Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya Kumluca Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları