Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Bartın Kumluca Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

09.11.2018
376
Bartın Kumluca Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bartın Kumluca Belde Belediyesi işçi alımı 2018 Aralık ayına kadar devam ediyor. İşçi alımlarına başvuru sağlayabilmek adına şartlara uyum sağlamak gerekiyor. İlk olarak belediyede işçi olunabileceği gibi, anlaşmalı taşeron firmalarında da işçi olarak çalışılabiliyor. İş-Kur üzerinden iş ilanlarına başvuruda bulunulabiliyor. Bunun yanında belediyenin internet adresi üzerinden de yine başvuru işlemleri kolay bir şekilde yapılabiliyor.

Başvuruda Hangi Şartlar Aranıyor?

Başvuru yapacak olan kişinin yabancı uyruklu bir vatandaş olmaması gerekiyor. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma zorunluluğu vardır. Aynı zamanda kişinin 18 yaşını doldurmuş olması, 41 yaşından ise gün almamış olması önemli bir konudur. Adli sicil belgesi sunulacağı için yüz kızartıcı bir suçun, terör ile bir bağlantının olmaması da çok önemlidir. Bunların yanında kişinin personel alımı başvurusu yapabilmesi için en az ilkokul mezunu olması gerekmektedir.


Başvuruyu Nereden Yapabilirim?

Başvuru yapmak isteyen vatandaşlar belediye alımını İŞ-Kur üzerinden takip edebiliyor. İş-Kur üzerinden iş ilanları yayınlanıyor ve kişiler buradan ilana başvuru sağlayabiliyor. Belediyenin internet adresinde de yine iş ilanı ile ilgili bilgilere yer veriliyor. Kişi istediği zaman Kumluca Belde Belediyesine giderek buradan personel birimine başvuruda bulunabiliyor. İşçi alımı başvuru şartları yerine getiriliyorsa, devletin sınavına ve mülakatına girmek gerekiyor.

Kumluca Belde Belediyesi

Kumluca Belde Belediyesi 2250 kişilik nüfusa sahiptir ve Bartın’a bağlıdır. Bartın Kumluca Belde Belediyesi personel alımı başvuruları henüz bitmedi. Başvurular ile ilgili bilgi almak isteyenler için belediyenin bilgileri aşağıdadır:

  • Belde belediyesinin internet adresi kumluca.bel.tr olarak sunulmaktadır.
  • Belediyeye mail atabilmeniz amacı ile mail adresi kumluca_belediyesi@hotmail.com olarak verilmektedir.
  • Telefon numarası 3784466032 olarak vatandaşlara sunulmaktadır.
  • Faks numarası ise 3784466501 olarak vatandaşların bilgisine sunulmuştur.

Benzer İçerik  Bursa Yazılım Firması, Bursa’daki Yazılım Firmaları
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.