Aydın Yenipazar Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Aydın Yenipazar Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Aydın Yenipazar Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
06 Kasım 2018
746 okunma
Aydın Yenipazar Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Aydın Yenipazar Büyükşehir Belediyesi işçi alımı için yapılan duyurularıyla birlikte, belediyenin işçi ihtiyacının karşılanması sağlanıyor. Sözleşmeli bir şekilde çalışmak isteyen işçilerin hangi pozisyonlarda görevlendirileceği, vasıflarının ne olması gerektiği açıklanıyor. Duyuruların yapılması için belediyenin resmi hesapları kullanılıyor ve iş ilanlarında da ihtiyaca uygun şekilde tüm detaylara yer veriliyor.

Büyükşehir Belediyesi personel alımı 2020 yılında yapılan duyurularla birlikte, hangi pozisyonda eksiklik oluştuğuna bağlı olarak doldurulmuştur. Yeni yılda da işçi olarak çalışmak için yapılacak başvurular genellikle web sitesi ve telefon aracılığıyla olacaktır.

Aydın Yenipazar İlçe Belediyesi Personel Alımı Şartları

Aydın’ın Yenipazar ilçesindeki belediyenin toplamda 13 bin 234 kişiye ev sahipliği yapması nedeniyle, bölgenin sürekli olarak hizmetinin sürmesi gereklidir. Belediye çalışmalarının gerçekleştirilmesi amacıyla işçi alımıyla ilgili duyuruların yapılması durumunda, telefon numarası olan 256 361 30 04 numarasından bilgi edinilebiliyor. Resmi kurumun hangi pozisyonlar için işçi alacağı, kaç yaşları arasında olmaları gerektiği ve vasıflı mı yoksa vasıfsız mı olacakları da duyurular esnasında paylaşılıyor.

Aydın Yenipazar İlçe Belediyesi Personel Alımı Duyurusu

Belediyenin yapacağı duyurularda özellikle vasıflı personeller için farklı, vasıfsız olanlar için farklı alanlarda rakamlar belirleniyor. Belediye işçisi olmak isteyenler tarafından 256 361 31 27 faks numarası aracılığıyla iletişime geçilmesi mümkün oluyor.


Aydın Yenipazar İlçe Belediyesi Personel Alımı İletişim Numaraları

Aydın Yenipazar Belediyesi iş başvuru formu doldur kısmından kendinizle ilgili bilgileri girmeniz halinde, başvurularınızı resmi adresten yapmış olacaksınız. www.yenipazar.bel.tr adresi, Yenipazar İlçe Belediyesi tarafından oluşturulmuş resmi bir adrestir. Bu sayfada hem işçi alımları için yapılan duyurulara ulaşabilir hem de hizmetlerle ilgili açıklamaları inceleyebilirsiniz. Mail adresi üzerinden iletişime geçmek istediğiniz taktirde bilgi@yenipazar.bel.tr mail adresini kullanmanız gereklidir.

Benzer İçerik  Aydın Didim Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Aydın Didim Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Aydın Karacasu Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Aydın Aski Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları

Aydın İncirliova Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Aydın Efeler Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları