Antalya Elmalı Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Antalya Elmalı Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Antalya Elmalı Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
05 Kasım 2018
859 okunma
Antalya Elmalı Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya Elmalı büyükşehir ilçe belediyesi personel alımı için gerekli şartlar internet üzerinden yayınlanır.  Elmalı, Antalya’nın 38563 nüfusa sahip bir ilçesidir. Antalya Elmalı Belediyesi artan nüfusun ihtiyaçlarını karşılamak adına pek çok pozisyonda personel alımı yapıyor. Antalya Elmalı Belediyesi anlaşmalı olduğu taşeron firmalarda görevli olmak üzere alacağı işçi alımları adına birtakım şartlar koyar. Bu şartlara uyum sağlayan kişiler ön başvuru formunu internet üzerinden doldurabilir.

Elmalı Belediyesi Personel Alımı

Elmalı Belediyesi iş ilanları ve personel alımlarının tarihini, başvuru koşullarını takip etmek adına : www.elmali.bel.tr adresine erişim sağlamanız yeterli olacak. Genellikle belediyeler Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olunması ve erkek adaylar için askerlik yapmış olmalarını şart koşar. Bunun yanı sıra kamu haklarından mahrum olmamış olmanız da gerekiyor. 18 yaşından büyük olan kişiler belediye tarafından yapılan araştırmalar neticesinde herhangi bir suç yükümlülüğü yok ise ve görevini yapmak adına engel teşkil olacak sağlık sorununa sahip değil ise 657 sayılı Devlet Memurları kanunun 48. Maddesi gereğince personel alımı adına uygun bulunur.

Adaylardan birtakım özel niteliklerde aranabilir. Bu nitelikler ise ÖSYM’nin yaptığı Kamu Personeli Seçme Sınavından alınan puanlara bakılarak tespit edilir. Ancak çoğu taşeron firma temizlik, bahçe bakım işleri adına KPSS puanı aramaz. Elmalı belediyesi personel alımı için elmalibelediyesi@ttmail.com mail adresi üzerinden alanında yetkili olan kişiler ile iletişime geçebilirsiniz.


Bunun dışında Elmalı Belediyesi personel alımları, sonuçları ya da başvuru tarihleri konusunda da 2426186701 telefon numarası üzerinden iletişime geçmeniz mümkündür. Başvuruları olumlu değerlendirilen kişilere doldurmuş oldukları başvuru formundaki bilgilerde yer alan cep telefonları ya da mail adresleri üzerinden geri dönüş yapılacaktır. Elmalı Belediyesi 2426181278 faks numarası üzerinden de iletişime geçebilir ve detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Benzer İçerik  Bolu Yeniçağa İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Antalya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya İbradı Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya Alanya Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya Kemer Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya Kumluca Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları