Ankara Şereflikoçhisar Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Ankara Şereflikoçhisar Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Ankara Şereflikoçhisar Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
05 Kasım 2018
1.053 okunma
Ankara Şereflikoçhisar Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Şereflikoçhisar İlçe Belediyesi personel alımı devam ediyor. 34577 nüfuslu ilçede başvurular belediye tarafından finanse ediliyor. Bu nedenle de işçi alımları konusunda herhangi bir sınava ihtiyaç duyulmuyor. Ancak belediyeye bağlı olarak çalışan taşeron firmalar birtakım şartlar sunuyor. Sunulan şartlara uyum sağlayanlar gerekli olan belgeleri hazırladıktan sonra başvurularını tamamlayabilir. Bunun için başvuru formunun da dikkatlice doldurulması şart.

Personel Alımlarında Gerekli Olan Şartlar

Ankara belediye iş ilanları kapsamında; bekçi, zabıta, mimar, iç denetçi, grafiker, güvenlik görevlisi, gıda mühendisi ve harita teknikeri alınacak. Ayrıca veteriner, öğretmen ve sosyolog olmak üzere birçok pozisyon adına memur alımı da yapılacak. Personel alımı için ilköğretim mezunu, lise mezunu ya da ön lisans mezunu olunması gibi birtakım şartlar bulunuyor.

Çeşitli departmanlar adına yapılacak olan personel alımlarını takip edebilmek adına www.sereflikochisar-bld.gov.tr internet adresini takip edebilirsiniz. Bunun dışında Şereflikoçhisar belediyesi telefon numarası 3126870257 üzerinden de iletişime geçebilirsiniz.

18 yaşından büyük olunması, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olunması genel şartlar arasında yer alır. Bunun yanı sıra herhangi bir sağlık probleminin olmaması ve kamu haklarından yasaklanmamış olmakta aranılan şartlar arasında yer alır. Şereflikoçhisar belediyesi faks numarası 3126870311 üzerinden de iletişime geçerek detaylı bilgiye sahip olmanız mümkün olacak. Bunun yanı sıra sereflikochisar.bld@gmail.com mail adresi üzerinden de yetkili kişiler ile iletişime geçerek bilgi sahibi olmanız mümkün.


Başvuruları takip etmeniz ve başvuru tarihlerini kaçırmamanız son derece önemli. Ayrıca kişiler personel alımları adına başvuracakları pozisyonlarda başvuru formunu dikkatlice doldurmalı. Kişiler daha sonra mülakata çağırılır. Mülakatın ve başvuru sürecinin olumlu değerlendirilmesi sonucunda ise gerekli olan belgelerin tamamlanması istenir. Bu belgeler tamamlandıktan sonra ilgili kuruma teslim edilir.

Benzer İçerik  Diyarbakır Çüngüş Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Ankara Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ankara Aski Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ankara Pursaklar Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları