Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Bursa Harmancık Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

13.11.2018
372
Bursa Harmancık Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bursa Harmancık Büyükşehir İlçe Belediyesi işçi alım ilanları hakkında bütün detay bilgilere www.harmancik.bel.tr internet adresi üzerinden erişim sağlanabilir. Bu kadroların bir kısmı sözleşmeli iken bir kısmı da daimi olarak kişilere verilmektedir. Kadro açılan dönemlerde özellikle tarihler ve belgeler konusunda hassas davranmalısınız. Açılan kadronun kat ve kat fazlası başvuru olduğu için bu tür hususlar daha büyük önem arz etmektedir.

Hangi Alanlarda Personel Alımı Yapılacak?

Bursa Harmancık Büyükşehir İlçe Belediyesi personel alımı kapsamında kişilerin özellikle temizlik işçiliği, hak eğitim merkezi görevliliği, gişe memurluğu, bilgisayar işletmenliği gibi alanlarda kadro seçenekleri ile karşılaşacağı belirtilmelidir. Bu kadrolara başvururken kişilerden eğer ek bir eğitim sertifikası isteniyorsa bu sertifikanın muhakkak MEB onaylı olması gerekir. Aksi takdirde başvuruların kabul edilmeyeceği de belirtilmelidir.


KPSS Puanı Gerekli Midir?

Bursa Harmancık Büyükşehir İlçe Belediyesi ne zaman personel alacak konu başlığı senede iki sene şeklinde açıklığa kavuşturulmalıdır. Fakat 7091 kişilik nüfusa sahip olan bu ilçe belediyesinde büyükşehire göre alımların çok daha kısıtlı olduğu da ayrıca belirtilmelidir. Açılan kadrolar eğer vasıfsız işçilik dahilinde değerlendiriliyorsa kişilerden ek bir KPSS puanı talep edilmemektedir. KPSS puanı ile alım yapan kadrolarda puan sıralaması yapılmaktadır açıktan nitelik usulüne göre alımlarda ise kişilerin kura yolu ile belirlenmesi söz konusudur.

Belediye İletişim Bilgileri Nelerdir?

Bursa Harmancık Büyükşehir İlçe  Belediyesi personel alım koşulları   ve çok daha fazlası ile alakalı kullanabileceğiniz iletişim numaraları;

  • Belediye yetkililerine erişmek için kullanılması gereken telefon numarası;
  • Belge gönderimi ya da ek yazışmalar sırasında kullanılacak olan faks numarası ise 2248812415 olarak belirlenmiştir.
  • Belediyenin yetkililerine mail yolu ile erişmek için harmancik@harmancik.bel.tr adresi kullanılmalıdır.

Bu numaraları kullanarak tüm hususlar hakkında kapsamlı bilgiler alabilirsiniz.

Benzer İçerik  Bolu Mengen İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.